02.09.2021

Loovagentuuri Havas Creative hakkab juhtima Nele Laev

Pika meediavaldkonna juhtimise kogemusega Nele Laev asub tööle loovagentuuri Havas Creative tegevjuhina.

Nele Laev.

Nele Laeva sõnul annab Havasiga liitumine võimaluse olla suure rahvusvahelise ettevõtte osa. „Saan siin töötades kasutada pika aja jooksul meedia, turunduse ja reklaami valdkonnast saadud kogemusi klientide parimaks teenindamiseks. Samas on valdkonna uue nurga alt vaatamine põnev väljakutse, mille rõõmuga vastu võtan,“ ütles Laev.

Loovagentuuri Havas Baltikumi juhi Mark Eikneri sõnul annab Nele liitumine hea võimaluse ettevõtte erinevaid tegevussuundi progressiivselt edasi arendada. „Nele on turunduse valdkonnas tugev professionaal, kelle mitmekülgne kogemuste pagas toetab nii ettevõtte kui ka meie tiimi arengut ning annab hea täiendava energialaengu, mille pealt pidevalt muutuval reklaamiäri maastikul taas mitu tubli sammu edasi teha,“ ütles Eikner.

Nelel on pikaajaline meediavaldkonnas töötamise kogemus. Ta töötas enam kui 10 aastat võtmepositsioonidel Ekspress Grupi ettevõtetes ja 5 aastat AS-is Postimees Grupp, millest pea neli aastat täitis juhatuse liikme kohustusi. Viimased pool aastat käivitas Nele kodumaises ettevõttes Iglucraft Noblessneri sadamalinnakus asuvat Igluparki.

Havas Creative on globaalne turunduskommunikatsiooni agentuur, mis on esindatud enam kui 100 riigis. Havas Creative kuulub samasse gruppi Havas Media ja Havas Communicationiga.

Havas Creative on TULI liige. TULI ühendab kõiki turundusega tegelevaid professionaale, kes on huvitatud erialase taseme tõstmisest ning valdkonna ärksaimate kaasamõtlejate hulka kuulumisest. TULI-sse kuulub praegu 89 liiget.

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt