06.01.2021

Laulasmaa spaast saab LaSpa

Alates tänasest, 6. jaanuarist tegutseb Laulasmaa spaahotell uue nime LaSpa all. Spaahotelli opereerimist jätkavad kinnistu pikaaegsed omanikud, kes plaanivad lähiaastatel investeerida hotelli, spaakeskusesse ja selle lähiümbrusesse 10 miljonit eurot, et pakkuda eestlastele uuenduslikku viisi oma tervise ja heaolu eest hoolitsemisel.

LaSpa
Laulasmaa spaa rootslastest omanikud Anna Elam ja Peter Elam Håkansson võtavad spaahotelli opereerimise üle Hestia Grupilt ja jätkavad 6. jaanuarist tegevust uue nime LaSpa all. Anna Elami sõnul oli koostöö Hestiaga väga edukas, kuid omanikud soovisid spaahotelli opereerimist ise jätkata, et arendada Laulasmaa spaa seniseid tugevusi, nagu uuenduskuuri läbinud restorani Wicca, spaahoolitsuste ala Naudi, sauna- ja basseinikeskust ja ainulaadset keskkonda Laulasmaa liivaranna ja mändide vahel ning pakkuda uuenduslikku heaolul põhinevat kontseptsiooni. „Soovime muuta LaSpa heaolu oaasiks ja olla eestlastele inspiratsiooniks väikeste elumuutuste tegemisel, et tugevdada oma tervise- ja õnnetunnet. See nõuab nii suuri investeeringuid kui ka tõelist kirge,” selgitas Elam.
Spaahotelli tegevjuhina jätkab senine tegevjuht Anne Mallene, spaa juhina Anne Ast ja restorani Wicca peakokana Angelica Udeküll. „Kuigi spaahotell sai uue nime, soovime jätkata senise tugeva meeskonnaga ja proovime korraldada oma tegevust nii, et kõik tänased töötajad säilitaksid vaatamata koroonapiirangutele oma töökoha,“ kinnitas Anna Elam. Täienduseks olemasolevale meeskonnale värvati uus müügijuht, turundusjuht (Helen Vipper) ja finantsjuht.
Viimane aasta on mõjunud keeruliselt kogu turismisektorile, kuid näeme LaSpad pikaajalise investeeringuna ja soovime jätkata koostööd ka seniste koostööpartneritega. Meie klientide jaoks jäävad kehtima varasemad broneeringud, etteostetud teenused ning kinkekaardid, kuid tahame pakkuda LaSpas senisest veelgi paremat teenust,“ lisas Elam.
laspa fuajee high res jarek jo25cc2583epera jpg
Anna Elami sõnu planeerib LaSpa Group OÜ värskendada hotelli sisemust ja ka välimust, et see vastaks uuele heaolul põhinevale kontseptsioonile. „Tahame pakkuda oma klientidele terviklikku lähenemist oma heaolu eest hoolitsemisel ja parema enesetunde saavutamisel. See hõlmab lihtsaid tegevusi nagu metsas või rannas viibimine, stressi vähendamine lõõgastumise, meditatsiooni ja jooga abil, tervislikumad toitumisharjumused ja füüsilise aktiivsuse suurendamine, aga ka magamisrutiini parandamine või aja veetmine hubases keskkonnas oma pere, kolleegide või sõpradega. LaSpa on ka hea muusika nautimise koht. Laulasmaa kaunid mere- ja metsarajad pakuvad suurepäraseid võimalusi treenimiseks ja vaimse tasakaalu saavutamiseks. Värskelt renoveeritud piirkondades keskendume kvaliteetsetele looduslikele materjalidele, mis lisavad lihtsa luksuse ja heaolu tunnet,“ selgitas ta.
LaSpa vastuvõtuala, koosolekuruumid, saunaala ja restoranid on juba renoveeritud. Lõpetamisel on hoolitsuste keskuse Naudi LaSpa renoveerimine. Ümberehitusprojektide disaineriks on sisearhitekt Toomas Korb ja renoveerimistöödesse on investeeritud ligi 5 miljonit eurot. Järgnevatel aastatel plaanivad omanikud investeerida spaakompleksi veel 10 miljonit eurot, et renoveerida kogu hotell, selle territoorium ja veepark. Esimesed renoveeritud toad plaanitakse külalistele avada juba sel kevadel.
va25cc2588ljast vaade high res jarek jo25cc2583epera
Praegusel kujul Laulasmaa spaahotell ehitati 2003. aastal, hoone arhitektiks oli Priit Ehala. 11 000 ruutmeetri suuruses hotellis paikneb 147 numbrituba, 1700-ruutmeetrine spaa- ja veekeskus ning kolm restorani. Perekond Elam Håkansson sai 10 aastat tagasi spaahotelli ja selle juurde kuuluva 14-hektarilise metsa- ja mereala omanikuks esialgu osaliselt ja hiljem sajaprotsendiliselt. 2020. aastal asutatud LaSpa Group OÜ loodi eesmärgiga jätkata uuendatud kontseptsiooniga spaahotelli opereerimist. LaSpa on tööandja 90 inimesele.
Silja Oja, TULI
Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt