26.03.2021

La Ecwadoris lõpetas esimene Master of AD praktikaprogramm

Jaanuaris sai agentuuris La Ecwador alguse praktikaprogramm „Master of AD“, mille esimene lend peale kahte tegusat ja töist kuud lõpetas. Tegemist on sellisel kujul La Ecwadori esmakordse praktikaprogrammiga. Kui muidu käivad noored töö- või koolipraktikal üksinda, siis Master of AD programmi raames on praktikantidel võimalus omandada kogemusi ja teadmisi ühtse loovmeeskonnana.

Programmi valitakse praktikandid läbi kandideerimisvooru eelvalikuga, eeldusega, et täidetud saaks loovtiimi erinevad positsioonid – projektijuht, disainer, copy, sisuturundaja.

Master of AD on La Ecwadori poolt loodud programm, kus pärast hädavajalike oskuste omandamist hakkavad praktikandid juhendajate valvsa silma all päris tööülesandeid lahendama. Neil on võimalus kaasata La Ecwadori tiimide liikmeid ning saada neilt personaalset õpiabi.

facebook 3
Agentuuri La Ecwador juht Heily Aavik

Selleks, et praktikantidel oleks olemas tööks vajalikud teadmised, arendasid La Ecwadori tegevjuht Heily Aavik ja loovjuht Taavi Lehari koostöös turunduskoolitajaga Uku Nurk välja spetsiaalsed koolitused.

“Nähes kõrvalt, kuidas selline omaette praktikaüksus töötab, saab kiirelt selgeks, kes oskab mängida meeskonnas ja kellele sobib pigem individuaalne töö, kellel on looduse poolt kaasa antud tugev visuaalne tunnetus ning kellel kogemuste najal tekkinud teadmised,” ütles Heily Aavik.

“Praegusest koroonaolukorrast tulenevalt oli tänavustel osalejatel loomulikult keeruline, kuid tänu südikusele ja pealehakkamisele on neil noortel nüüdseks suurepärane vundament heaks loominguliseks koostööks laotud. Võime julgelt väita, et reklaaminoorus hukas kindlasti ei ole!” lisas ta.

facebook 5

Agentuur La Ecwador on Turundajate Liidu (TULI) liige.

Toimetas: Silja Oja, TULI

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt