09.01.2017

Kuldmuna žüriide esimehed esinevad ka Passwordil

 

Kuldmuna ja Password toimuvad 17.-18. märtsil 2016 Saku Suurhallis koos ja ühe koostööst sündinud sünergiana toome publiku ette Kuldmuna žüriide välismaalastest esimehed.                                                                                                

 

José Manuel Velasco Guardado

Kuldmuna žürii koosneb väga kogenud ekspertidest ja nende ettekannetest paneme kokku eraldi terve päeva kestva sessiooni, mida on võimalik ETKALi liikmetel ka eraldi, soodushinnaga osta.

Sessiooni lõplik kava selgub siis, kui kõik žüriide esimehed on selgunud. Tänase seisuga saame välja kuulutada esimesed kaks Kuldmuna žürii esimeest.

KULDMUNA PR-ŽÜRII ESIMEES – José Manuel Velasco Guardado, PR konsultant ja koolitaja, organisatsiooni Global Alliance for Public Relations and Communication Management esimees (Hispaania).

José Manuel Velasco Guardadol on enam kui 25 aastat kogemusi PR- ja kommunikatsioonivaldkonnast. Hetkel tegutseb ta igapäevaselt PR konsultandi ja juhtivkoolitajana ning kuulub ka Ladina-Ameerika juhtiva PR-agentuuri Llorente & Cuenca nõukogusse. Lisaks on ta ettevõtte Santos Creativos tegevjuht ja vanemkonsultant firmas Thinking Heads. 2014. aastal valiti ta rahvusvahelise PR-organisatsiooni Global Alliance for Public Relations and Communication Management juhiks.

Varasemalt on José juhtinud kommunikatsioonitegevusi firmades nagu FCC, Unión Fenosa ja Hispaania riiklikus raudte-ettevõttes Renfe. Lisaks on ta töötanud ajakirjanikuna nii printmeedias kui ka raadios. Josél on Madridi Complutense University ajakirjanduskraad ning lisaks on ta õppinud strateegilist juhtimist Lausanne’is asuvas kõrgkoolis Institute for Management Development (IMD).

 

KULDMUNA MEEDIAŽÜRII ESIMEES – Alberto Canteli, CEO, Havas Media Group (Araabia Ühendemiraadid).

Hispaaniast pärit Alberto Canteli juhib Havas Media Groupi tegevusi Põhja-, Kesk- ja Ida-Euroopa ning Lähis-Ida piirkonnas. Havas Media Group on üks maailma juhtivaid meediaagentuuride võrgustikke, tegutsedes enam kui sajas riigis üle maailma. Alberto Canteli on grupis töötanud nüüdseks juba üle 15 aasta, hetkel asub tema töökoht grupi Dubai kontoris. Lisaks igapäevatööle on Alberto ka külalislektor Hispaania ärikoolis ESADE.

Albertol on MBA Instituto de Empresa ning magistrikraad turunduse juhtimisest ESADE-st. Ta on varasemalt töötanud rahvusvahelistes ettevõtetes nagu Arthur Andersen, Banco Espa?ol de Credito, Grupo Formula Spa jt.

PASSWORD + KULDMUNA = CREATIVITY MEETS BUSINESS 

Tutvu 17. – 18. märtsil Tallinnas Saku Suurhallis toimuva aasta turundussündmuse Password 2016 programmiga ja registreeri kuni 7. jaanuarini early bird hinnaga! 
Passwordi pilet sisaldab ka Kuldmuna gala pääset.
 Lisainfo: Silja Oja Best Marketing Eesti juht 
 T: 53 079 151  
 E:  

Äripäev AS

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt