30.03.2017

Kuldmuna 2016 seminarid Passwordil: Tegijatelt tegijatele!

17. märtsil Passwordi raames toimuvatel Kuldmuna paralleelsessioonidel esinevad praktikud, Kuldmuna 2016 žüriide esimehed, oma ala kõvad tegijad. Tegemist on interaktiivsete sessioonidega, kus tuntud välismaa praktikud jagavad oma kogemusi ja nõuandeid, näitavad ja analüüsivad oma parimaid töid. Kuldmuna sessioonid on mõeldud eelkõige agentuurides töötavatele praktikutele.

10.00 – 11.00 Üritusturunduse seminar

Jens Oliver Mayer, Jack Morton Worldwide Saksamaa asepresident ja tegevjuht

Jens Mayer ühines Jack Morton Worldwide’iga 2013. aastal, et asuda juhtima agentuuri tegevust ja arengut Saksamaal ja saksakeelsel turul. Jensil on enam kui 20 aastat kogemusi elamus- ja üritusturunduse valdkonnast ning eriline kirg live-ürituste ja digitaalmaailma integreerimise vastu. Enne Jack Mortonit, töötas Jens tegevjuhina agentuurides Informa Business Communication ja IVBC ning üritusturunduse konsultandina. Tema klientide hulka kuulub arvukalt maailmakuulsaid brände, nt Accenture, KPMG, Dell, Intel, Esprit, Hugo Boss ja Ikea ning teiste hulga Saksamaa välisministeerium.

11.00 – 12.00 Kommunikatsioonijuhtimise seminar

José Manuel Velasco Guardado, PR konsultant ja koolitaja, organisatsiooni Global Alliance for Public Relations and Communication Management esimees (Hispaania)

José Manuel Velasco Guardadol on enam kui 25 aastat kogemusi PR- ja kommunikatsioonivaldkonnast. Hetkel tegutseb ta igapäevaselt PR konsultandi ja juhtivkoolitajana ning kuulub ka Ladina-Ameerika juhtiva PR-agentuuri Llorente & Cuenca nõukogusse. Lisaks on ta ettevõtte Santos Creativos tegevjuht ja vanemkonsultant firmas Thinking Heads. 2014. aastal valiti ta rahvusvahelise PR-organisatsiooni Global Alliance for Public Relations and Communication Management juhiks.

Varasemalt on José juhtinud kommunikatsioonitegevusi firmades nagu FCC, Unión Fenosa ja Hispaania riiklikus raudte-ettevõttes Renfe. Lisaks on ta töötanud ajakirjanikuna nii printmeedias kui ka raadios. Josél on Madridi Complutense University ajakirjanduskraad ning lisaks on ta õppinud strateegilist juhtimist Lausanne’is asuvas kõrgkoolis Institute for Management Development (IMD).

12.00 – 13.00 Lõunapaus

13.00 – 13.45 Meediaplaneerimise seminar

Alberto Canteli, CEO, Havas Media Group (Araabia Ühendemiraadid)

Hispaaniast pärit Alberto Canteli juhib Havas Media Groupi tegevusi Põhja-, Kesk- ja Ida-Euroopa ning Lähis-Ida piirkonnas. Havas Media Group on üks maailma juhtivaid meediaagentuuride võrgustikke, tegutsedes enam kui sajas riigis üle maailma. Alberto Canteli on grupis töötanud nüüdseks juba üle 15 aasta, hetkel asub tema töökoht grupi Dubai kontoris. Lisaks igapäevatööle on Alberto ka külalislektor Hispaania ärikoolis ESADE.

Albertol on MBA Instituto de Empresa ning magistrikraad turunduse juhtimisest ESADE-st. Ta on varasemalt töötanud rahvusvahelistes ettevõtetes nagu Arthur Andersen, Banco Espa?ol de Credito, Grupo Formula Spa jt.

13.45 – 14.30 TV-reklaami seminar

Sigurd Bjerre, Art Director, Brandhouse (Taani)

Sigurd Bjerre töötab Art Directorina reklaamiagentuuris Brandhouse, mis hiljuti nimetati Taani Aasta Agentuuriks 2015. Sigurd on oma tööde eest võitnud mitmeid auhindu ja tema klientide hulka kuuluvad teiste hulgas Interflora, Netto, Bonaqua, 7-Eleven, Fujitsu, Peugeot, Lay’s jt. Enne praegust positsiooni töötas Sigurd Brandhouse’i digitaalsuuna graafilise disainerina ning veelgi varem graafilise disainerina firmas Creo Media.

14.30 – 15.00 Kohvipaus

15.00 – 16.30 Praktiline workshop Ami Hasani juhtimisel. Kuidas kliendi briifi alusel ideid genereerida ja kampaania välja töötada?

Eesti 100 toimkond annab Eesti juubeliaasta turundamiseks briifi, mille alusel Eesti turunduse ja reklaami valdkonna helgeimad pead asuvad Ami Hasani juhtimisel loovideid välja töötama.

Ülesanne on lihtne: Kuidas muuta Eesti maailmas tuntuks? Aega on 1,5 tundi…

KULDMUNA 2016 SEMINARID PASSWORDIL
Kuupäev: 17. märts 2016
Koht: Saku Suurhall
Tutvu programmiga: PASSWORD 2016

Osalustasu: 129 € + km

Erihind ETKAli liikmetele: 99 € + km

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt