14.12.2020

Kolm tasuta järelvaadatavat WFA webinari turundajale

WFA – World Federation of Advertisers – koondab globaalseid brände nagu Adidas, Coca-Cola, IKEA, RedBull, Tesco, Vodafone jt ning pakub ettevõtete juhtidele ja turundajatele võimalusi teadmiste ja inspiratsiooni ammutamiseks.

Turundajate Liit (TULI) on alates käesolevast aastast maailma suurimaid kaubamärgiomanikke ja riiklikke reklaamijate liite enam kui 60 turul ühendava WFA liige.

WFA webinaridele oodati tänavu liikmeid osalema kokku rohkem kui 30 korral. Eelmisel nädalal avaldas WFA oma webinaride edetabeli, kõigile tasuta vaatamiseks on avatud neist kolm:

How advertising lost sight of creativity and what to do about it (Orlando Wood, Chief Innovation Officer of System1):

 

 

In search of the unicorn marketer (Syl Saller, former CMO of Diageo & Ivan Pollard, Global CMO of General Mills):

 

The case for greater diversity and inclusion in marketing (Jodi Harris, Global VP, Marketing Culture & Capabilities at AB InBev; Gráinne Wafer, Global Brand Director for Guinness at Diageo; WFA Global Diversity Ambassadors Belinda Smith and Jerry Daykin, EMEA Senior Media Director at GSK):

“WFA webinarid on väärt vaatamine mitte ainult nende kõrgetasemelise sisu ning suurepäraste esinajate pärast, vaid ka seetõttu, et WFA jagab võõrustajana webinaride tutvustuses oma liikmete kohta kõige uuemaid uudiseid, trende ning ülevaadet valdkonnast. WFA webinarid on interaktiivsed – viiakse läbi küsitlusi, tänu millele saab teada webinaril osalenute arvamusi. Kui kiiretel aegadel pole mahti võtta kätte pikki aastakokkuvõtteid või lugeda kümneid raamatuid ja uurimisi, siis WFA on kindlasti abiks,” kommenteeris TULI tegevjuhi kohusetäitja Anniken Haldna.

Turundajate Liit (TULI) ühendab kõiki turundusega tegelevaid professionaale, kes on huvitatud erialase taseme tõstmisest ning valdkonna ärksaimate kaasamõtlejate hulka kuulumisest. TULI-sse kuulub praegu 85 ettevõtet.

Silja Oja, TULI

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt