04.10.2019

Kogemus: sotsiaalmeedia aktsioon sai läbi poole tunniga ja terve Eesti sai kaetud

Eesti esimene lastepidude broneerimiskeskkond partyup.ee korraldas avamise puhul aktsiooni, kaasates kolm tuntud blogijat jagama tasuta mänguasju lasteaedadele.

Pildil Partyup aktsiooni tulemused Eesti kaardil

Aktsioon algas 3. oktoobri hommikul kella 9 paiku, mil kolm tuntud blogijat postitasid üleskutsed oma jälgijatele: kingime kiireimatele tasuta hüppeloomad lasteaeda viimiseks. Tellimusi võisid esitada nii aktiivsed lapsevanemad kui ka lasteaiaõpetajad. 

„Vaid pool tundi pärast postituse tegemist olid nii Mallukal, Marimellil kui ka Jane blogil soovinimekirjad täis. Kokku jagasime kolme blogija abiga laiali 300 hüppelooma. Kandsime kõik soovijad kaardile ning Eesti kaart ühtlaselt kaetud,“ rääkis aktsiooni korraldaja Kirke Männo

Aktsiooniga tähistas tegevuse algust Eesti esimene mängutubade ja sünnipäevapaikade broneerimiskeskkond partyup.ee, mille idee sündis noore ettevõtja Kirke Männo sõnul oma pere vajadusest lähtuvalt. Partyup.ee-st leiab ka ideid, missuguseid eriilmelisi ja lahedaid peopaiku ja -pakette Eestis leidub. Kui hotelle, kontserte ja isegi toitu saab osta paljusid pakkujaid koondavatest internetikeskkondadest, siis lastepidude tarvis ei olnud varem sellist keskkonda olemas, kus mugavalt ja kiirelt ideaalne peopaik üles leida ja kohe ka ära broneerida. 

Partyup.ee korraldas aktsiooni koostöös Karupoeg Puhh mänguasjakauplusega.

Meediakajastuse osas oli abiks Corpore.

Silja Oja, TULI

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt