28.09.2020

Kinnisvara24.ee portaali asus juhtima Katrin Aron

Kinnisvarakuulutuste portaali Kinnisvara24.ee tegevjuhi ja juhatuse liikmena alustas tööd Katrin Aron, kes juhtis varem Tele2 toote- ja turundusvaldkonda.

Katrin Aron. Foto: Maria Roosaare
Katrin Aroni sõnul on tema eesmärgiks uuel ametikohal Kinnisvara24 positsiooni tugevdamine kinnisvaraportaalide turul. „Kui Kinnisvara24 asutati, siis oli portaali loojate eesmärgiks tuua turule konkurents ja mõistlikud hinnad.“ Kahe tegutsemisaasta jooksul aitas see strateegia kasvada Kinnisvara24-l suuruselt turu teiseks kinnisvarale keskendunud portaaliks. „Oleme kuulutuste arvult kasvanud suuremaks kui City24 ning saanud paljude kasutajate lemmikuks. Täna jääme veel alla KV.ee-le, kuid meie lähiaja eesmärgiks on astuda ka turuliidrile järjest enam kandadele,“ kinnitas Aron.
Selle saavutamiseks plaanib Aron suurendada portaali tuntust ja usaldusväärsust nii eesti- kui venekeelse elanikkonna seas, pakkuda mõistliku hinnaga kuulutuste avaldamist ja kaasaaegseid lisateenuseid ning keskenduda kliendile oluliste funktsionaalsuste arendamisele. „Kinnisvarabüroode sõnul on Kinnisvara24 portaali eeliseks see, et oleme neile paindlikuks partneriks. Eraisikud müüvad ja üürivad oma kinnisvara meie juures aga eelkõige just sellepärast, et meie portaal on lihtne, kasutajasõbralik ning soodne,“ tõi Aron välja.
Enne Kinnisvara24 meeskonnaga liitumist töötas Aron üle 15 aasta erinevatel positsioonidel Tele2-s. Viimaseks töökohaks Tele2-s oli turundusdirektori ja juhtkonna liikme positsioon. Aronil on Tartu Ülikooli ärijuhtimise magistrikraad ja ta on omandanud juhtimiskootsingu diplomi EBS-is.
Kinnisvara24.ee portaali asutasid Ekspress Grupp ja Eesti juhtivad kinnisvarabürood 2018. aastal. Portaali haldab Kinnisvarakeskkond OÜ, mis kuulub 49% Ekspress Grupile ja 51% viiele kinnisvarabüroole.
Silja Oja, TULI
Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt