15.09.2020

Ken Matsalu valiti Otsa kooli nõunike kogusse

Turundajate Liidu (TULI) liikmesettevõtte ID Productioni juht Ken Matsalu valiti G. Otsa nim. Tallinna Muusikakooli nõunike kogusse esindama üritusturundussektori vaadet.

ID Productioni juht Ken Matsalu

“Nõunike kogu suur eesmärk on igakülgselt toetada kooli arengut. Selleks, et Otsa kool saaks õpilasi paremini aidata nende õpiteekondade kujundamisel, edasiõppimise toetamisel, tööelu paneerimisel ja kultuuripärandi kandmisel, vajame erineva valdkonna partnereid. Partnerkoolid, ülikoolid, valdkondade spetsilistid ja tööandjate esindajad saavad jagada oma statistikat ning anda sisendit, kuidas ja mida me õpetame,” selgitas üritusturunduse eksperdi kaasamist nõunike kogusse Otsa kooli direktor Ivo Lille.

“Muusikamaailm on tulvil oma ala professionaalidest, kes on pühendanud suure osa oma elust muusikale, oma instrumendi valdamise lihvimisele. Andes neile juurde teadmisi sündmusturundusest ja produktsioonist, saavad nad juurde olulise vaate muusiku erialaga vahetult seotud valdkonnast. Usun, et Keni panus Otsa kooli nõunike kogu liikmena just seda võimaldab,” kommenteeris TULI tegevjuht Liis Tippel.

Silja Oja, TULI


ID Production on TULI liige. TULI ühendab kõiki turundusega tegelevaid professionaale, kes on huvitatud erialase taseme tõstmisest ning valdkonna ärksaimate kaasamõtlejate hulka kuulumisest. TULI-sse kuulub praegu 81 ettevõtet.

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt