28.03.2019

Kaidor Kahar asus tööle agentuuri Havas Creative loovjuhina

Enam kui 20-aastase teletöö kogemusega Kaidor Kahar liitus loovagentuuriga Havas Creative.

Kaidor Kahar.

„Mulle meeldib Havasi loominguline õhkkond. Lahedaid ideid on nii palju, et tuleb ennast võsakiiniga sellest džunglist läbi raiuda. Sain üsna ruttu aru, et see on koht, kus ma tahan oma panuse anda. Julgeme luua, kuid alati peame meeles ka seda, miks me seda kõike teeme – igal pöörasemalgi ideel on põhjus,“ ütles Kaidor.

Loovagentuuri Havas Creative juhi Kristi Jõeääre sõnul annab Kaidori taust ja isik agentuurile juurde nii sügavust kui mitmekülgsust. “Kaidor on oma isikuga käivitanud tiimis teistmoodi dünaamika, ta olemus ning teadmised annavad pilgule teravust ja mõttele vahedust. Usun, et peatselt annab see positiivse efekti ka klientide tulemustele. Meie peamine eesmärk Havases on luua tähendusrikkaid suhteid brändide ja inimeste vahel,” ütles Kristi.

Kaidor on varasemalt töötanud Eesti Rahvusringhäälingus erinevate saatesarjade autori, produtsendi, toimetaja ning saatejuhina. Teiste seas on Kaidori juhtimisel ja osalusel valminud „Osooni“, „Puutepunkti“, „Punkteraapia“ ja „8mm elu“ saated, samuti osaleb Kaidor välisautorina päevakajalise meelelahutussaate „Ringvaade“ toimetuse tegemistes. Lisaks on Kaidor töötanud Soolise võrdõiguslikkuse ja võrdse kohtlemise voliniku kantselei meedianõunikuna.

„Minu käivitajaks on alati olnud soov ühiskonnas midagi muuta, murda ühiskonnas valitsevaid arusaamu ja eelarvamusi – jutustada lugusid ja avada probleeme uue nurga alt. Kui seni tegin seda eelkõige telemeediumi vahendusel, siis Havasis saan mõelda laiemalt, mis avab maailma muutmise ambitsioonile täiesti uued dimensioonid, ” ütleb värske Havas Creative´i loovjuht.

Havas Creative (endine Idea AD) on globaalne turunduskommunikatsiooni agentuur, mis on esindatud enam kui 100 riigis. Havas Creative kuulub samasse gruppi Havas Media, Havas Communicationsi ja Havas Digitaliga.

Silja Oja, Turundajate Liit

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt