03.07.2020

JCDecaux otsib müügijuhti

Peamiseks tööülesandeks on müügiosakonna töö juhtimine ning arendamine. Vastutad pikaajaliste tugevate kliendisuhete loomise eest, samuti müügi- ja tegevuseesmärkide seadmise ning täitmise eest

Oled sobiv kandidaat kui:

Omad sarnast varasemat töökogemust ning meeskonna juhtimine on Sinu tugev külg. Oskad näha tervikpilti, välja töötada pikaajalisi plaane ning neid ellu viia. Sind iseloomustab tasakaalukus, ettevõtlik suhtumine ning süsteemsus. Oled suurepärane suhtleja ning valdad nii eesti kui ka inglise keelt.

Miks JCDecaux?

Suurepärane võimalus panustada rahvusvahelise ja innovaatilise meediaettevõtte arengusse ning tegeleda põnevate ja väljakutseid pakkuvate projektidega. Sinu igapäevatööd toetavad motiveeritud kolleegid, kes on oma ala spetsialistid. JCDecaux’s on Sul võimalus osaleda erinevatel täiendkoolitustel ning meeleolukatel ühisüritustel.

Tundub huvitav?

Kui Sul tekkis huvi, siis saada meile oma CV aTalenti kodulehe kaudu esimesel võimalusel. Küsimuste korral võta julgelt ühendust! Kontaktisik: Kerli Veskiväli (; +372 512061)

JCDecaux on üle 50 aastase ajalooga maailma suurim välimeediafirma. Eestis on ettevõtte tegutsenud alates 1994. aastast ning viinud ellu selle aja jooksul tuhandeid reklaamikampaaniaid ning kogunud rohkelt oskusi ja teadmisi Eesti meediaturul tegutsemiseks.

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt