21.01.2020

ISS Eesti alustas uue nime all Stell

2019. aasta suvel rahvusvahelisest kinnisvarahoolduskontsernist väljunud ISS Eesti kannab alates 17. jaanuarist uut nime Stell ning tahab lähema viie aasta jooksul saavutada kinnisvarakeskkonna juhtimise ettevõttena Balti turul liidripositsiooni.

Stell on täna üks juhtivatest kinnisvara hooldamise ja haldamise teenust pakkuvatest ettevõtetest Eestis, mis annab tööd 1500 inimesele. Ettevõtte portfelli kuulub ligikaudu 400 äriklienti ning enam kui 300 korteriühistut üle Eesti.

Stelli tegevjuhi ja juhatuse esimehe Mikk Sillamaa sõnul ei tähenda ettevõtte nime muutus pelgalt logo väljavahetamist, vaid ka äristrateegias uute eesmärkide seadmist. „Suurim muudatus on selles, et ettevõtte fookus ISS Grupi osana oli seatud vastavalt grupi sihtide saavutamisele. Täna oleme nõukoguga kokku leppinud uued eesmärgid ning olulisim neist on saavutada tugev liidripositsioon kinnisvarakeskkonna juhtimises meie koduturul, milleks loeme Baltimaid. Sihiks pole niivõrd suurimad müüginumbrid või töötajate arv, kuivõrd tahame olla klientidele ja koostööpartneritele kõige hinnatum ja väärtuslikum partner kinnisvarakorrashoiu segmendis,“ rääkis Sillamaa.

Stelli müügi- ja ostudirektori Margus Vällingu sõnul pakub Stell Eesti turul klientidele ainsana kinnisvarakorrashoiu terviklahendust, mis lisaks tavapärastele hooldus- ja haldusteenustele hõlmab laia valikut erinevaid tugiteenuseid. „Meie eesmärk on luua oma partneritele mugav ja kvaliteetne elu- või töökeskkond, et nad saaksid keskenduda ainult oma põhitegevusele. Olgu selleks siis koristamine, remontimine või tehnosüsteemide juhtimine, raamatupidamine või õigusabi, koosolekute ettevalmistamine või büroo varustamine jookide ja näksidega – kõik selle võib klient jätta meie kanda. Samas püüame oma teenuseid pidevalt arendada. Innovatsiooni eestkõnelejana sektoris oleme näiteks lume koristamisel võtnud kasutusele Eestis leiutatud lumekoristusrobotid Lumebotid,“ selgitas Välling.

Brändivahetusega ei kaasne muudatusi ettevõtte juhatuses ning personal jätkab tööd senises koosseisus. „ISSi bränd on küll maailma mõistes tugev, kuid selle tugevuse on eelkõige loonud ettevõttes töötavad inimesed, professionaalne ja kvaliteetne teenus ning head kliendisuhted. Nende väärtuste loomise ja hoidmise nimel on ettevõte töötanud kõigi 25 tegutsemisaasta jooksul ja see ei muutu ka tulevikus,“ kinnitas Sillamaa.


Stelli juhatuse liikmed: vasakult finantsjuht Kaur Õllek, tegevjuht Mikk Sillamaa, müügi- ja ostudirektor Margus Välling

Brändivahetuseks on ettevalmistusi tehtud pool aastat. Esimesena tutvustati Stelli nime suurematele klientidele, koostööpartneritele ja oma töötajatele 16. jaanuari õhtul toimunud pidulikul üritusel.


6%20 %20Stell large

Stelli nimi on inspireeritud Stella polarise ehk Põhjatähe nimest. Põhjanael on olnud aastatuhandeid asendamatuks abiliseks navigeerimisel. See erk täht aitab määrata õige suuna ja võimaldab nii maadeavastajal kui kodu otsijal leida õige tee. Niisamuti aitab Stell leida õige tee ja liikuda edasi. Kasvõi tähtede poole.

Stelli arhetüübiks on leiutaja-looja, kelles avaldub ka hoolitseja omadusi. Nii leiutaja kui hoolitseja juhtivaks motiiviks on teha teistele head ja luua seeläbi paremat maailma. Nende mõlema siduvaks omaduseks on korraarmastus ja korra loomine.

Leiutajat kannustab innovatsioon ja loovus, ta soovib luua uusi asju, tehes seda läbimõeldult ja sihipäraselt, mõtestatult, mitte uisapäisa rapsides. Hoolitseja sooviks on teisi aidata – ta on nagu lapsevanem või tore vanem õde/vend.

Stell on 1995. aastal ESS Puhastusteenuste nime all alustanud ettevõte, mis viimased 15 aastat on kuulunud maailma ühe suurema puhastus- ja haldusteenuste ettevõtete gruppi ISS. Ettevõte annab täna tööd 1500 inimesele, teenindab ligi 400 äriklienti enam kui 800 asukohas ning rohkem kui 300 korteriühistut, kuhu kuulub 20 000 korterit üle kogu Eesti. Stelli klientide hulgas on kaubandusketid, haridusasutused, suurte büroo- ja tootmishoonete omanikud. Ettevõtte esindused asuvad Tallinnas, Pärnus, Jõhvis, Tartus, Viljandis, Kuressaares ning Haapsalus.

PR-agentuur: Agenda PR
Bränding: Fraktal

Agenda PR on Turundajate Liit (TULI) liige TULI ühendab turundusega tegelevaid professionaale, kes on huvitatud erialase taseme tõstmisest ning valdkonna ärksaimate kaasamõtlejate hulka kuulumisest. Liitu kuulub praegu 70 ettevõtet.

Silja Oja, TULI

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt