03.07.2019

ImagineTBWA & Syrr kolisid Tartu maanteele Valgesse Majja

Loovagentuur ImagineTBWA & ja produktsioonifirma Syrr kolisid suve alguses Worklandi coworking-kontorist tagasi Tartu maanteele. Uus aadress on Tartu maantee 63, Tallinn.

Fotol: ImagineTBWA & Syrri avapidu uues kontoris

“Tänaseks oleme ennast tiimiga ennast juba päris mugavalt uues kohas sisse seadnud. Siin on palju valgust, hea aura ja mõnus energia. Kui sina pole veel meie uues kontoris käinud, siis nüüd on viimane aeg kohtumine kokku leppida ja enne suvepuhkust meile külla tulla,” kutsub ImagineTBWA juht Helen Roonet.

Vaata pilte soolaleivapeost: imagine.ee/pidu


Imagine%20TBWA.07.06.19 8880 block

Fotol: ImagineTBWA juht Helen Roonet

Imagine AD asutati 2003. aastal ja 2019. aasta 1. novembril tähistab agentuur oma 16. sünnipäeva. “Kolm aastat tagasi liitusime TBWA ketiga ja tänaseks oleme omaks võtnud nende brändi, logo ja töömeetodid ning teeme koostööd välismaiste TBWA partneragentuuridega. Meie igapäevased tööriistad on täienenud backslash ja disruption süsteemi võrra, mis aitavad luua piire murdvaid loovlahendusi ning läbimõeldud strateegiaid,” rääkis Roonet. TBWA loodi 1970. aastal Pariisis ja tänaseks on sellest kasvanud globaalne reklaamiagentuuride kontsern, mis on esindatud 95 riigis.

ImagineTBWA on Turundajate Liidu liige.

Silja Oja, Turundajate Liit

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt