01.04.2021

Httpool pälvis LinkedInilt olulise tunnustuse

Httpool, LinkedIni ametlik esindaja Eestis ja paljudes teistes Euroopa riikides, pälvis tänavusel LinkedIni koostööpartneritele suunatud üritusel olulise Partner Champion 2021 auhinna, millega tunnustatakse LinkedIni kasutajatele enim väärtust loovat ettevõtet.

Httpool Eesti juhi Kerttu Talviku sõnul tõestasid nad möödunud aastal, et edu tagavad kirglik töösse pühendumine ja klientide ärile kaasa mõtlemine. „Organisatsioonina tegime läbi suured muutused, et jätkuvalt toetada oma kliente ka ebakindlatel aegadel. Oleme tunnustuse üle väga uhked ja tänulikud,“ sõnas Talvik ning lisas, et Httpoolil on au Eestis töötada koos tuntud brändidega nagu Veriff, Helmes ja Cleveron, kes usaldavad neid LinkedIn kampaaniate toetamisel. Talviku sõnul innustab ning motiveerib LinkedIn Partner Champion 2021 tunnustuse pälvimine neid veelgi julgemalt edasi toimetama, sest nende pingutusi on märgatud.

Partner Connect on LinkedIni Euroopa, Lähis-Ida, Aafrica (EMEA) ja Ladina-Ameerika (LATAM) regiooni koostööpartneritele suunatud üritus, mis toob kokku tipp-spetsialistid müügi-, tehnoloogia- ja sisuloome valdkonnast. Üheskoos vaadatakse üle edukaimad kampaaniad ning jagatakse valdkonnaülest oskusteavet.

Httpool on Aleph Holdingu ettevõte, mis esindab Euroopas ja Aasias juhtivaid digimeedia platvorme. Ettevõte aitab kaasa nii platvormipõhisele kasvule kui ka traditsioonilise ja platvormipõhise reklaami kasutajate äritulemuste kasvule enam kui 30 turul. Tuginedes enda innovatiivsele tehnoloogia- ja jõudluslahenduste sümbioosile, kogenud vertikaalsetele meeskondadele ja laialdasele turu oskusteabele, võimaldab Httpool reklaamijatel olla oma vaatajaskonnaga kõige tõhusamal viisil ühenduses, maksimeerides pidevalt enda investeeringutasuvust. Juhtivad meediaplatvormid nagu Twitter, Facebook, Spotify, LinkedIn, Snapchat, Warner Music, Outbrain ja Brainly määrasid Httpooli enda eksklusiivseks reklaamimüügipartneriks valitud Euroopa ja Aasia turgudel. Httpooli peakontor asub Suurbritannias ning harukontorid Kesk-Euroopas, Põhjamaades, Baltikumis, Balkanil, Venemaal ja SRÜ riikides ning Aasia ja Vaikse ookeani piirkonnas. Alephi bränd esindab üle 20 ülemaailmset suurplatvormi enam kui 50 turul üle maailma.

Httpool Eesti on Turundajate Liidu (TULI) liige.

Toimetas: Silja Oja, TULI

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt