22.09.2021

Httpool kutsub: GoGlobal virtuaalne turunduskonverents toob kokku globaalsed tipptegijad

GoGlobal on ühepäevane virtuaalne konverents, kus turunduse tipptegijad üle maailma jagavad kohalikele ettevõtetele nõu, kuidas sotsiaalmeedia potentsiaali maksimaalselt rakendada. Üritus toimub 29. septembril algusega 13.00 ning on osalejatele tasuta.

Httpool Eesti juhi Kerttu Talviku sõnul on tegemist Aleph Holdingu ja Httpooli koostöös toimuva ürituste sarjaga, kus jagatakse ekspertteadmisi digi- ja sotsiaalmeediaturunduses. „Üritus annab võimaluse õppida otse valdkonna tippudelt ning tuntud brändide kogemustest, kuidas sotsiaalmeedia kaudu globaalsel turul kasvada,“ selgitas Talvik. Esinejate nimekirjas on oma ala tuntud tegijad ettevõtetest nagu TikTok, Snapchat, Facebook, Wolt, Ericsson jt.

Ürituse teemad:

  • Kuidas suurenda brändi globaalset kasvu läbi tõestatud turundusstrateegiate
  • Kuidas valida õigeid tulemuslikkuse mõõdikuid ning kuidas defineerida kliendi eluea väärtust
  • Mis on brändingu olulisus kasvueesmärkide saavutamisel

Sel korral on esinejate hulgas näiteks Facebooki uute turgude juht Katarzyna Paliwoda, TikToki kasvujuht Kesk-Euroopas Arturs Lukasevics, Snapchati globaalsete partnerlussuhete juht Kesk- ja Ida-Euroopas Erik Johnson, Adweeki brändijuht Danny Wright, Wolt-i turundusdirektor Frederik Lucander, Aleph Holdingu tegevjuht Gaston Taratuta ning palju teisi. Esinejate täpse nimekirjaga saab tutvuda ürituse kodulehel.

Üritus on kõigile osalejatele tasuta. Oma osalemise saab registreerida saab SIIN!

Aleph Holding on maailma suurim digimeediaplatvormide esindaja, tegutsedes 85 riigis ning ühendades digimeedia suurimaid ettevõtteid, nagu Twitter, Spotify, Snapchat, LinkedIn, TikTok, Facebook, Twich, Tripadvisor jpt. Httpool on Aleph Holdingu ettevõte, mis esindab juhtivaid digimeedia platvorme Balkanimaades ning rohkem kui 60 Euroopas ja Aasia riigis.

Httpool edendab ettevõtete ning brändide reklaamieesmärke ja äritegevust, tuginedes enda innovaatilisele tehnoloogiale, ekspertteadmistele ning eksklusiivsele ligipääsule suurimatele digiplatvormidele.

Httpool on TULI liige. TULI ühendab kõiki turundusega tegelevaid professionaale, kes on huvitatud erialase taseme tõstmisest ning valdkonna ärksaimate kaasamõtlejate hulka kuulumisest. TULI-sse kuulub praegu 91 liiget.

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt