14.06.2019

Hortese turundusjuhina alustas taas Manuela Kelt

Aia- ja kodukaupade jaemüüja Hortes avab sügisel Laagna tee ääres uue keskuse ning järgmistel aastatel on plaanis kaupluse avamine Lätis. Laieneva ettevõtte turundusjuhi ametikohal alustas juunis tööd Manuela Kelt.

„Hea meel on alustada taas Hortese meeskonnas, olles vahepeal aasta eemal olnud. Suurenenud kogemustepagasiga ja äratundmisega, et valdkond on südamelähedane, saan veelgi paremini aidata ellu viia Hortese ambitsioonikaid kasvuplaane,” rääkis Hortese turundusjuht Manuela Kelt (fotol). 

Uus keskus tuleb Lasnamäele, kas aiandushuvilistele on seal turgu? Manuela Keldi sõnul ei maksa selles kahelda: „Linnainimeste huvi ise midagi kasvama panna tõuseb. Ka lasnamäelased ei piirdu ammu enam lodžadel tomatite kasvatamisega, vaid kogukonnaaktivistide eestvedamisel on avatud Laagna aed, kus endise lasteaia territooriumil on iga linnaelanikul võimalik põllulapikest harida.” 

“Aastaid on Hortes Eestis olnud esindatud vaid ühe keskusega Tallinnast väljasõidul Pärnu maantee ääres. See on ligipääsetav Mustamäelt, Nõmmelt ja mitmest Tallinna lähivallast, kuid Pirita, Viimsi, Lasnamäe ja pealinnast ida poole jäävate omavalitsuste elanikele oleme me seni kaugeks jäänud,” põhjendas turundusjuht ettevõtte laienemisplaane ning lisas, et sarnastel põhimõtetel valikuid teeb Hortes uue keskuse avamiseks ka Lätis.

“Turundusjuhina on mulle oluline, et klienditrajektoor oleks võimalikult täpselt kaardistatud ning väga tähtis on panustada ka teenuse disainimisse kauplustes ja online-kanalites. Uues keskuses tahame katsetada ka uudseid turunduslikke audiolahendusi,” ütles Manuela Kelt. 

Hortes on aianduskeskus, kus pakutakse toa- ja õuetaimi, aiatarvikuid ja -tehnikat, kodu- ja lemmikloomatarbeid ja gurmeetooteid.

Hortese loovagentuur on Refleks ja meediaagentuur Inspired Universal McCann.

Lisainfo:
Manuela Kelt
Hortese turundusjuht
Tel 512 4540

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt