29.05.2019

Hmmm disainis Sveta baarile spetsiaalsed õlled

Hmmm Creative Studio loovjuht ja Sveta õllede disainer Helene Vetik räägib lähemalt uutest pilsneritest “Pille” ja “Slava”.

Sveta tiim pöördus meie poole sooviga luua uus pilsner. Soov oli kindel, aga õllel polnud veel nime. Laualt käisid läbi mitmed variandid, lõpuks meeldis meile kõigile enim nimi Pille, kuna pilsner -> pilku -> õlle -> pille.

Sveta soov oli, et disain oleks tõeliselt kodumaine. Nii tekkis idee joonistada väike rukkilill ning jääda põhjamaiselt kargeks. Rukkilill ka seetõttu, et võtta see sümbol rahva kätte tagasi, eemaldada temalt marurahvusluse stigma ja öelda svetalikult liberaalselt, et rukkilill on kõigile, ka neile patriootidele, kes ei vihka endast erinevaid inimesi.

Kuna Sveta baar tuntud vähemuste toetaja, sündis otsus, et Pille vajab kindlasti ka sõpra. Järgnev on juba natukene meta-tasandi tuletus, aga siiski igati loogiline. Slava on sündinud Sveta nimest, sest Svetoslav kõlab lühemalt Slava. Ilus lühike meesterahva nimi, mis otseselt seotud Svetaga.

Sveta pilsnereid tutvustatakase Sveta baaris juba sel neljapäeval kell 20.00. Sveta Pille ja Slava õllega maiustavad nii meesterahvad kui naisterahvad, nii tuliverelised kui külmaverelised, olenemata sektidest või uskumustest.


sveta beer photograin 4 block


sveta beer photograin 5 block


sveta beer photograin 11 block

Helene Vetik
Disainer
Hmmm Creative Studio

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt