11.09.2019

Go Traveli turundust asus juhtima Epp Piir-Riikoja

Reisibüroo Go Travel turundust juhib sellest nädalast pikaajalise turundus- ja reklaamikogemusega Epp Piir-Riikoja. 

Fotol: Reisibüroo Go Travel turundusjuht Epp Piir-Riikoja. Pildistas: Kersti Gorstov

Senine turundusjuht Anu Vane on otsustanud tööelus edasi liikuda, et end uues valdkonnas proovile panna. Turundusjuhina oli Vane peamiseks väljakutseks tuua Go Travel eestlaste teadvusse reisibüroo ja puhkusereiside pakkujana. „GO bränd oli tugev ja hästi tuntud, sest meie kontserni rongiliikluse ja bussivedudega tegelevad ettevõtted on aastaid selleks tõhusat tööd teinud. Vähem aga teati, et GO brändi alt saab ka reisiteenuseid ning et ümbermaailmareiside ja ärireiside kõrval on meil olemas ka nii-öelda lihtsamad valikud – puhkusereisid Kreekasse, Türki ja teistesse paikadesse,“ kirjeldab Vane.  

Tänaseks on Go Travel tõusnud Eesti suurimate puhkusereisimüüjate sekka. „See muidugi ei tähenda, et töö otsa lõppeks. Pigem vastupidi – tarvis on tarka strateegilist mõtlemist, et jätkusuutlikult edasi kasvada ja samal ajal konkurentsieeliseid tugevdada. Vaja on värsket, nii-öelda kliendi vaatenurka, mida saab anda uus inimene,“ ütles Vane.    

Go Traveli juhatuse liikme Rista Koidu sõnul on koostöö Anuga olnud inspireeriv. „Anu tuli ja piltlikult öeldes sillutas konarliku metsatee vägevaks kiirteeks, mida mööda oleme saanud mõnusalt ja turvaliselt kihutada ning end nii Eestile kui kogu maailmale nähtavaks teha. Oleme koos tugevat järglast otsinud, kes seda uut vaadet pakuks ja oleks samal ajal ka võimekas turundusstrateeg. Usun, et Epu näol oleme õige inimese leidnud.“ 

Varem on Epp Piir-Riikoja pikka aega turundanud meediaettevõtet Postimees, tegutsenud Viking Line’i turundus- ja müügijuhina ning kunagise Hansapanga reklaamijuhina. Varasemasse ellu jääb ka toimetaja, keeletoimetaja ning korrektori töökogemus mitmetes Eesti meediaväljaannetes. 

„Olen siiralt rõõmus võimaluse üle liituda Go Traveli ühtehoidva ja tegusa tiimiga. Mulle meeldib endale teel olla ning naudin kõigile reisisellidele tuttavat hetkes olemise tunnet. Turundajana püüan kõnetada erinevaid sihtgruppe, andes sedasama positiivset reisi eelaimust edasi sõna- ja pildikeeles,“ kommenteeris Epp Piir-Riikoja uude ametisse asumist. 

Kodumaine reisibüroo Go Travel on üks Eesti suuremaid puhkusereiside edasimüüjaid. Ettevõte pakub kõigi Eesti tuntumate reisikorraldajate puhkusereise, lennupileteid, majutust ja ärireise ning lisaks ka turismiteenuseid Eestit ja Baltimaid külastavatele turistigruppidele. Go Traveli bürood on esindatud 6 Eesti linna keskustes: Tartus, Pärnus, Rakveres, Viljandis, Jõgeval ning Tallinnas.

Silja Oja, Turundajate Liit

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt