28.11.2018

ETKALiga liitus ainulaadne sihtturundusagentuur

Eesti Turunduskommunikatsiooni Agentuuride Liiduga (ETKAL) liitus Artist Media OÜ, kes on ainulaadne sihtturundusagentuur Eestis. “ETKAL on kujunemas Eesti turunduse ümarlauaks, kus arutatakse olulisi teemasid. Eesmärgid, mille poole püüeldakse, on ambitsioonikad ja vajalikud. Tänaseks uuenenud Artist Media soov on nende täitmisel abiks olla ja oma valdkonna turuliidrina tundub see lausa kohustuslik,” märkis Artisti ärijuht Marek Kaptjuh.

Tere hommikust!

2002. aastast tegutsev Artist on sihtturundusagentuur, kelle olulisust turul võimendab enda meediakanalite omamine. Agentuur tegutseb aktiivselt üle Eesti rohkem kui 500-l kaubandus- ja teeninduspinnal, pakkudes taustamuusika, audio brandingu, helitehnika, video-, helistuudio ning below-the-linekanalite terviklahendusi, mis jäävad peavoolumeediast väljapoole. See teeb Artisti eriliseks, võimaldades sihtida meediat täpselt tarbijale.

ETKALi tegevjuht Signe Kõiv rõõmustab esimese sihtturundusagentuuri liitu astumise üle: “Artist on innovaatiline tegija, pakkudes loovat ja peensusteni häälestatud teenust. Kui kaubanduskeskuses hakkab jalg mõnusale meloodiale rütmiliselt kaasa nõksuma ja tekib muhe meeleolu, on seal suure tõenäosusega Artisti käsi mängus.”

“Ärksate ja valdkonna arendamisest huvitatud ettevõtete ühe lipu alla koondumine loob  paremaid koostöövõimalusi liikmetele ning aitab tähtsustada turunduskommuniaktsiooni rolli ühiskonnas tervikuna,” lisas Kõiv.

ETKAL on Eesti üritusturundus-, reklaami-, meedia-, PR-, disaini-, digi- ja sihtturundusagentuuride ühine katusorganisatsioon. Erialaliidu eesmärk on turunduskommunikatsiooni valdkonna arendamine Eestis, sektori maine ja ühiste seisukohtade kujundamine ning huvide esindamine suhtluses avaliku võimu ja teiste osapooltega.

ETKALi liikmed on: Tank, Artwerk, AD Angels, Creatum, IDEA, Taevas Ogilvy, Optimist, Newton, Zavod BBDO, Age McCann, Kontuur Leo Burnett, DIVISION, ADM, Refleks, Velvet, Neway, Ogilvy PR, Dalton, PR Concept, WOW Events, Elamusstuudio, Orangetime, Winston Wolf, ID Production, JOLOS, Frank Events, Milestone Events, Event Factory, Initiative, Artist.

Artist Media OÜ
Koduleht: https://artist.ee

Lisainfo:
Signe Kõiv
ETKALi tegevjuht

5023 456

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt