01.11.2017

ETKAL lõi koostöös Delfi Ärilehega turundusrubriigi

Pressiteade

Eesti Turunduskommunikatsiooni Agentuuride Liit (ETKAL) loob koostöös Delfi Ärilehega turundusrubriigi, mis hakkab kajastama olulisemaid turundusuudiseid Eestist ja mujalt maailmast. Rubriik on leitav siit.

Screen%20Shot%202017 11 01%20at%2012.55.20 block

 

ETKALi tegevjuht Lola Tehver märkis, et koostöö sündis vajadusest luua usaldusväärne ja sisukas infoallikas turundusteemaliste uudiste kajastamiseks. “Delfi Ärilehega koostöö sõlmimine võimaldab viia kokku ja tuua lähemale erinevaid osapooli turundusvaldkonnas ning seeläbi edendada Eesti turundusmaastikku,” ütles Tehver.

Delfi Ärilehega koostöö loomise üle rõõmustas ka ETKALi juhatuse liige Ivo Kallasmaa. “Uue kanali loomine annab ligipääsu olulisele informatsioonile, mida vajavad nii turundusvaldkonna, aga näiteks ka ärijuhtimisega tegelevad inimesed, kuna turundus on majandusvaldkonna lahutamatu osa,” lausus ta.
Delfi peatoimetaja Urmo Soonvaldi arvates annab uus rubriik võimaluse mõtestada lahti turundusmaailmas toimuvat. „Meil on hea meel iga uue rubriigi ja koostöö üle. Koostöös reklaami- ja kommunikatsiooniinimestega saame rubriigis „Turundus” avada detaili- ja tunneterikast maailma, kus tihti valitseb mitu õiget arvamust. Saame näidata seda, mida tehakse nii Eestis kui laias reklaamimaailmas ja seda, et turundust saab teha nii, et see pole naiivne, tobe ega tüütu. Hea reklaam on nagu hea kunst – kallis, haarav, aga alati mitte kõigile mõistetav. Õpime koos tundma selle väliselt lihtsa valdkonna telgitaguseid,” märkis ta.

Delfi Ärilehega koostööd alustanud ETKAL on turunduse ja kommunikatsiooniteenuseid pakkuvate äriühingute (reklaami-, meedia-, disaini-, digitaal-, suhtekorralduse-, üritusturundusfirmade) liitude ühendus, mille juhatuse liikmete hulka kuuluvad Annika Avikson, Ivo Kallasmaa, Joel Volkov, Magnus Lužkov, Tanel Lillepalu, Jaan Naaber ja Patrik Kupenko.

ETKALi eesmärkideks on liikmete ühishuvide esindamine, suhtlemine riigi- ning kohalike omavalituse asutustega, liikmesettevõtete teenuskvaliteedi parandamine ja ühtlustamine ning kogu turunduskommunikatsiooni valdkonna tasakaalustatud arengu tagamine.

Alates 2014. aastast korraldab ETKAL Eesti pikima ajalooga turundusalast loovusfestivali “Kuldmuna”, mis tunnustab Eesti parimaid turunduskommunikatsiooni lahendusi ning valdkonna silmapaistvamaid tegijaid.

ETKALi liikmed:
Tank
Artwerk
AD Angels
Creatum
IDEA
Taevas Ogilvy
Optimist
Velvet
Neway
ADM
Ogilvy PR
PR Concept
Dalton
Newton
Zavod BBDO
Age McCann
Kontuur Leo Burnett
DDB Eesti
Refleks
DIVISION
ID Production
JOLOS
Frank Events
Milestone Events
Must Events
WOW Events
Elamusstuudio
Orangetime
Winston Wolf
Blue Drum

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt