06.05.2021

ERM pikendab EDA 2020 näitust

Eesti Disainiauhinnad 2020 näitust saab Eesti Rahva Muuseumis vaadata 30. maini 2021 ning sissepääs on kõigile tasuta! Erakordne on see näitus seetõttu, et nii suures mahus pole Eesti disaini hetkeolukorda kajastavat näitust ERMis varasemalt olnud.

Seoses riiklike piirangute leevenemisega avas ERM 5. mail taas uksed ning külastajatele avanes uuesti ka EDA 2020 näitus, kus saab tutvuda Eesti viimase kahe aasta parimate disainitöödega.

Ühtlasi saab ERMis tutvuda Eesti disaini aastaraamatuga, mis koondab endas kahe aasta parimaid disainereid, disainibüroosid, parimaid disainikasutajaid ning erilisemaid disainitegusid. Kõigil huvilistel on võimalik raamatut endale ERMi poest ka soetada.

dsf6360 1 huge
EDA 2020 SÄSI võitja Kadi Adrikorn Eesti disaini aastaraamatuga

Eesti Disainiauhinnad 2020 konkursile esitati kokku 235 tööd, millest 49 saab näha Eesti Disainiauhinnad 2020 nominentide näitusel.

Kõikide EDA 2020 võitjatega saab tutvuda SIIN.

EDA 2020 näitus jääb ERMi 30. maini, peale seda rändab näitus Pärnusse ja Narva.

Iga kahe aasta tagant toimuvat Eesti Disainiauhinnad konkurssi korraldab Eesti Disainikeskus koos Eesti Disainerite Liidu, ADC*Estonia, Teenusmajanduse Koja ja Eesti Kunstiakadeemiaga. Esmakordselt anti Eesti Disainiauhinnad ühiselt välja 2012. aastal, tootedisainiauhinda BRUNO on antud välja aastast 2006.

NB! Kutsume külalisi muuseumis desinfitseerima käsi ja hoidma distantsi teiste külastajatega. Endiselt on vajalik jälgida 2+2 nõuet ja kanda maski.

Eesti Rahva Muuseum
Eesti Rahva Muuseum (ERM)

ERM on avatud tavapäraselt ehk kolmapäevast pühapäevani kell 10–18. Avatud on nii näitused, pood kui välikohvik.

Silja Oja, TULI

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt