19.03.2021

Endine SEB tippjuht Karl Multer liitus Viveo Health’i meeskonnaga

Pikaaegne SEB panga Baltikumi turundus- ja kommunikatsioonijuht Karl Multer on asunud tegutsema kasvuettevõtete sektoris, asudes vastutama ravikindlustuslahenduse eest telemeditsiini startupis Viveo Health.

Karl Multer
Karl Multer

Viveo Health võimaldab patsientidel pidada arstide, pereõdede ja erialaarstidega privaatset videokonsultatsiooni tervisealastes küsimustes, ilma et peaks kodust lahkuma. Koos telemeditsiiniteenusega pakub ettevõte ka eraravikindlustust.  

Tulenevalt tervisehoiukriisist Eestis on nõudlus esmase arstiabi järele interneti kaudu hüppeliselt kasvanud. Viveo Health lahendus võimaldab esmaste sümptomite ilmnemisel koheselt raviprotsessi alustada, vähendades nii haiguspäevade arvu. 

„Mul oli kindel plaan liituda globaalselt ambitsioonika ettevõttega, kelle tegevusvaldkond aitab inimesi. Meditsiini kättesaadavaks tegemine läbi Viveo Health’i uuendusliku tehnoloogia ja digilahenduste võimaldab Viveo arstidel ja patsientidel kohtuda virtuaalses keskkonnas, mis on praegusel piirangute ajal erakordselt vajalik,“ sõnas Viveo Health’i värske kindlustuvaldkonna juht Karl Multer. „Viveo Health’i ambitsioon – muuta aastaks 2025 tervishoid lihtsasti kättesaadavaks 1 miljardile inimesele – on selge eesmärk, mille nimel pingutada.“

Viveo Heath’i asutaja Raul Källo avaldas Multeri liitumise üle heameelt. “Olen erakordselt rõõmus, et Viveo Health’il õnnestus oma meeskonda kaasata valdkonna absoluutne tipptegija. Meie lähenemine on kaasata parimaid oma ala professionaale, sest vaid nii saame edukalt läbi viia oma globaalse laienemisplaani.“

Viveo Health asutati 2017. aastal ja on esindatud Eestis, Lätis, Leedus, Indias, Brasiilias, Mehhikos ja Lõuna-Aafrikas. Hetkel töötab Viveos 90 inimest üle kogu maailma.

Silja Oja, TULI

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt