25.11.2020

Elisa Eesti alustab koostööd meediaagentuuriga Inspired Universal McCann

Alates 1. jaanuarist 2021 alustavad koostööd telekommunikatsiooni ettevõte Elisa Eesti ja meediaagentuur Inspired Universal McCann.

Karin Kanepi
Elisa Eesti turunduse valdkonna juht Karin Kanepi. Pildistas: Jake Farra.

Elisa Eesti viis käesoleva aasta sügisel läbi konkursi uue meediapartneri leidmiseks. Konkursist võttis osa 6 agentuuri, millest 2 jõudsid finaali. Pika ning põhjaliku konkursi eesmärk oli leida strateegiline partner, kes suudab viia Elisa Eesti teenuste, muuhulgas Elisa Elamuse ning Elisa Raamatu, kommunikatsiooni uuele tasemele.

Elisa Eesti turundusjuhi Karin Kanepi sõnul tagas agentuurile Inspired Universal McCann võidu ühtne meeskond, terviklahenduse pakkumine, digiteenuste kõrge tase ning pakkumise konkreetsus. Inspired Universal McCann’i tegevjuht Meelis Järvela kommenteeris, et Elisa Eesti konkurss oli agentuurile arendav ja põnev väljakutse. „Telekommunikatsiooni ettevõtted ei ole täna enam kindlasti ainult sideteenuse pakkujad, aina enam on nendesse koondumas ka tarbijate igapäevane meelelahutus. Et epideemia taustal on väga tähtsaks muutunud inimeste koduse keskkonna rikastamine, näeme siin võimalust üheskoos Elisaga palju ära teha. Ühtlasi tõdeme, et mõlemaid ettevõtteid ühendab praktiline meel ja soov asjad päriselt tööle panna. Konkursi käigus esitatud konkreetsed lahendused saame koheselt Elisa Eesti hüvanguks rakendada.“

Kuni käesoleva aasta lõpuni on Elisa meediaagentuur Havas Media.

Elisa Eesti on täisteenust pakkuv telekomi- ja IT teenuste ettevõte, mis alates 2015. aastast on Eestis eraklientide segmendi turuliider. Elisa Eesti omanik on üks suurimaid Soome telekommunikatsiooni ettevõtteid Elisa OYJ.

Silja Oja, TULI


Havas Media ja Elisa Eesti on Turundajate Liidu (TULI) liikmed.

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt