30.11.2020

Ekspress Meedia uueks reklaamidirektoriks sai Sander Maasik

Sellest nädalast asus Eesti ühe suurima meediakontserni reklaamidirektorina tööle Sander Maasik, kes juhtis varasemalt Delfi veebireklaami müügiüksust.

Sander Maasik
Ekspress Meedia reklaamidirektor Sander Maasik

Sander on töötanud Ekspress Meedias nii reklaamimüüja- kui juhina kokku 7 aastat . Tema eestvedamisel on aastate jooksul arendatud ja laiendatud Delfi reklaamtoodete portfelli, et pakkuda klientidele kõige tõhusamat ja tulemuslikumat reklaamikanalit Eestis. 

„Reklaamiturg on nii Eestis kui mujal maailmas läbinud suuri muutusi, kuid viimaste aastate trend on liikumas väga soodsalt just meediamajade kasuks, kes suudavad pakkuda oma klientidele nii veebis kui prindis reaalseid kontakte ja silmapaare. Delfi on suurima uudistekanalina ka selge turuliider veebireklaami müügis, kuna kliendid tõdevad, et 100% reaalsete lugejateni jõudmine on kõige efektiivsem ja toimivam reklaamiväljund nende kampaaniatele, “ ütles Maasik.

„Meediamajana ei müü me passiivselt meediapindu, vaid fokusseerime oma tegevusi klientide vajadustest lähtuvalt. Seetõttu on müügi lahutamatu osa ka klientide nõustamine nii meediaplaanide koostamisel kui ka näiteks sisuturunduse ja pikaajalise SEO strateegia ehitamisel, mis aitab täita nende ärilisi eesmärke,“ lisas Maasik. 

Suurt potentsiaali kasvuks näeb Maasik mobiili reklaampindade müügis, kuna kaks kolmandikku Delfi lugejatest on igapäevaselt mobiilis. „Järgmistel aastatel mõjutab reklaamiturgu kindlasti ka kolmandate osapoolte andmete kasutamise piiramine, millest meie ja klient ainult võidame. Samuti näen podcastides kui uues reklaamkanalis potentsiaalset kasvu, sest see on täna nagu Google Adwords 2000. aastate alguses või Facebook 2010. Delfi erinevatel podcastidel on ainuüksi sel aastal olnud üle 8 miljoni kuulamise ja mitmete saadete kuulajanumbrid on võrreldavad populaarsemate raadiokanalitega. On ainult aja küsimus, mil selles meediumis toimub plahvatuslik müügikasv,“ vaatab Maasik tulevikule optimistlikult. 

Silja Oja, TULI

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt