08.09.2020

EAS-i uus meistriklass aitab kriisis ootele pandud tooted muutunud turule tuua

Kriisis kasvamise meistriklass aitab ettevõtetel kriisis kasvada ja keeruliste aegade tõttu pausile pandud toode või teenus siiski edukalt turule tuua. Programm on praktiline ning hetkeolukorda arvestades hea võimalus paljudele ettevõtetele, kes on küsimuse ees – kuidas edasi?

Kriis avab uksi julgetele, kes ei karda turbulentseid aegu raisku lasta. EASi uus unikaalne koolitusprogramm ootab ettevõtteid, kes tahavad keerulistes oludes kasvada ja uusi tooteid või teenuseid turule tuua.

Kriisis kasvamise meistriklass on uudse lähenemisega praktiline ja sisukas programm, mille käigus omandatakse teadmised toodete ja teenuste positsioneerimisest kuni turunduse automatiseerimiseni. Meistriklassi läbimisel valmib mentorite ja koolitajatega toel ning lõppklientide tagasiside põhjal tugev ja vettpidav tegevusplaan, millega teenus või toode edukalt turule tuua.

Osa saab võtta neljast praktilisest töötoast, kasutada mugavat e-õppekeskkonda ja omandada kasulikke suuniseid toote lansseerimisplaani loomiseks. Programmi saab läbida nii kontaktseminare kui ka digitaalset distantsõpet kombineerides. Osalejaid toetab programmi vältel rahvusvahelise kogemusega tippkoolitajate ja mentorite tiim.

Programm ootab kandideerijaid 20. septembrini.

Loe lisaks ja kandideeri siin: www.eas.ee/teenus/kriisis-kasvamise-meistriklass


EAS on Turundajate Liidu (TULI) liige. TULI ühendab kõiki turundusega tegelevaid professionaale, kes on huvitatud erialase taseme tõstmisest ning valdkonna ärksaimate kaasamõtlejate hulka kuulumisest. TULI-sse kuulub praegu 81 ettevõtet.

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt