18.07.2019

Dalton otsib meeskonnaliikmeid

Kommunikatsioonibüroo Dalton otsib oma tiimi avalike suhete konsultanti, kes mõistab moodsa meediamaailma mitmekesiseid online- ja offline- võimalusi, oskab neid kombineerida suurte eesmärkideni viivateks plaanideks ja tegevusteks ning jutustada sel teel köitval viisil oma partneri lugu. Lisaks ootame enda meeskonda ka särasilmselt noorem-konsultanti, kellel on head teadmised PR-ist, turundusest ja/või meediast ning kindel soov PR-valdkonnas edasi areneda.

Lood liigutavad inimesi, kuid et lugu oleks mõjus, tuleb seda jutustada nutikalt, ettenägelikult ja vastutustundlikult hästi integreeritud kommunikatsioonilahenduste kaudu. Loovalt, strateegiliselt ja efektiivselt. Nii, nagu meie seda teeme.

Daltonis töötad sa koos inimeste ja brändidega, kelle suur siht on muuta maailma paremaks. Meie aitame neil seda teha. Olgu siis koduses Eestis, Baltimaades või üle maailma.

Suurte sihtide saavutamise aluseks on usaldusväärne ja kaugele vaatav koostöö, sest loovad ideed on tõhusad ainult siis, kui nende elluviimist saadab erinevate partnerite kaasamine, süsteemsus ja usaldusväärsus. Seega tulebki kehastada neid väärtusi.

Sul tuleb olla korraga kiire ja täpne kirjutaja, paindlik ja empaatiline projektijuht, initsiaator ja eestvedaja. Meil teed sa lisaks klientidele tihedat koostöö partneragentuuridega Lätis ja Leedus ning Baltimaade suurima loov- ja reklaamiagentuuride grupi Creative Union kolleegidega kampaaniate välja töötamisest tegevuste planeerimiseni.

Ambitsioonikalt arenev Dalton ootab enda ridadesse nii kriisides karastunud kogenud suhtekorraldajat kui professionaalse tee alguses kommunikatsioonispetsialisti.

Ettevõttest

Kommunikatsioonibüroo Dalton on Eesti aasta suhtekorraldusagentuur 2019. Meie töö pälvis valdkonna parimate ekspertide ja konkurentide kõrgeima tunnustuse Eestis ning Baltimaades.

Oleme viinud Eesti idubrände laia maailma, viinud läbi edukaid kampaaniaid ning juhime oma valdkonna liidrite igapäevast kommunikatsiooni.

Kuulumine Creative Unioni perre võimaldab meil teha tihedat koostööd Eesti ja kogu Baltikumi helgemate loov- ja turunduspeadega. Võrdväärselt kõrgel tasemel kooslust piirkonnast ei leia.

Kuidas edasi?

Saada oma CV, kus tõstad esile enda tugevusi suhtekorraldaja ja kommunikatsioonieksperdina, aga ka omadusi, mida pead enda tugevuseks inimese ja kolleegina. CV-sid märksõnaga “noorem-konsultant” või “konsultant” ootame e-posti aadressile  hiljemalt 31. juuliks.

Vaata ka: dalton.ee

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt