30.06.2021

Corpore uus juhataja on Janno Toots

Kommunikatsioonibüroo Corpore uueks juhatajaks saab ettevõtte partner Janno Toots. Corpore asutaja ja pikaajaline juht Meelis Kubits jätkab ettevõtte nõunikuna kuni 2021. aasta lõpuni

Fotol: Janno Toots (allikas: Corpore)

“Meelis on Eesti suhtekorralduse legend, terava pilguga strateeg ja asjade käivitaja. Samas on Meelisel üha süvenenud soov panustada ühiskonda, millega ta on viimastel aastatel tegelenud kultuuridiplomaatia ja heategevuse egiidi all. Mul on hea meel nüüd võtta Meeliselt üle Corpore juhataja amet. Ühes Corpore professionaalse ja pühendunud tiimiga soovime teha meie klientide ja partneritega edaspidi sama tulemuslikku koostööd ning pakkuda arenguvõimalusi kolleegidele,“ ütles juulist Corpore juhatajana töötav Toots.

Meelis Kubits jääb ettevõttega seotuks nõuniku rollis veel pooleks aastaks. „Ma ei ole juba aastaid sisulises mõttes panustanud, seetõttu oli aus need muudatused ka formaalselt ära teha. Olen kolleegidele väga tänulik, sest palju ühiskondlikku askeldamist on tegelikult toimunud just nende arvelt. Ja on seetõttu on igati õige, et minu taandudes saavad võimaluse nooremad ja turu nõudlusele enam vastavad kolleegid,“ ütles Kubits.

Tema sõnul on Janno Toots Corporele hea juhataja. „Janno on Eesti üks suurema kogemusega PR-nõustajaid, olles Corporega seotud poole meie ajaloost ja täitnud viimastel aastatel juba osaliselt tegevjuhi rolli. Otsused ise on tehtud varem, kuid erinevatel, muuhulgas viimase pooleteist aasta erilisest olukorrast tulenevatel põhjustel ei olnud võimalik ja sobilik neid vormistada,“ ütles Kubits.

Meelis Kubits on olnud seotud Eesti suhtekorraldusturuga aastast 1995. Viimasel kümnel aastal on ta tegelenud järjest enam kultuuridiplomaatia ja erinevate heategevuslike algatustega Eestis ja väljaspool. Aasta tagasi asutas Kubits Kultuuripartnerluse Sihtasutuse, mille missiooniks on täiendava eraraha kaasamine kultuurisektorisse ja selleks sobiliku keskkonna kujundamine.

Janno Toots töötab kommunikatsioonivaldkonnas 1993. aastast ning Corporega liitus ta 2007. aastal. Enne seda töötas ta Eesti Panga avalike suhete büroo juhina, suhtekorraldusbüroos Hill & Knowlton ning lennufirmas Estonian Air. Tootsil on massikommunikatsiooni magistrikraad Tartu Ülikoolist ning ta on Eesti Kommunikatsioonijuhtide Liidu (EPRA) liige.

AS Corpore müügitulu oli 2020. aastal ligi 810 000 eurot ning ettevõte teenis ligi 141 000 eurot kasumit. Corpore aktsionärid ja partnerid on Aleksandra Moorast, Janno Toots ja Meelis Kubits.

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt