04.10.2022

Bigbank Eesti uueks turundusjuhiks sai Arthur Taavet

Bigbank Eesti turundusjuhina alustas tööd Arthur Taavet, kel seisab ees suur tööpõld, kuna pank plaanib lähiaastatel jätkata viimaste aastate kiiret kasvu ning laiendada tegevust hoiustelt ja laenudelt igapäevapangandusele.

Bigbanki uus turundusjuht Arthur Taavet. Foto: Bigbank

Bigbank grupi kliendikogemuse ja turunduse valdkonna juhi Roger Niitmäe sõnul oli Arthur suvel läbi viidud personalikonkursil parim ja värskeim kandidaat edasi arendama Bigbanki turundustegevust Eestis.

„Oleme vastselt saanud avalikuks ettevõtteks ja meil on selge plaan laieneda lähiajal tegevust laenu ja hoiusetoodete pakkumiselt igapäevapangandusele, nii et Arthuril seisab ees huvitav ning väljakutseid pakkuv aeg,“ kommenteeris Niitmäe. „Bigbank on suure rahvusvaheline haardega Eesti omanikele kuuluv ettevõte, tegutsedes ühtekokku üheksal Euroopa turul. Finantsvaldkonnas pole Eestis just palju võrdväärseid arengu ja isetegemise võimalusi pakkuvaid töökohti, sest just Tallinnas ja Tartus sünnivad kõik grupi uued teenused ja tooted ning valmivad ka nende turunduskontseptsioonid.“

Bigbanki uus turundusjuht Arthur Taavet töötas viimased kolm aastat Nõo Lihatööstuse müügi- ja turundusspetsialistina.

„Panustasin Nõo Lihatööstuses turundusse ja kommunikatsiooni nii ettevõttesiseselt kui
-väliselt,” kirjeldab oma senist töökogemust 25aastane Taavet. “Alates laiemate väärtuste kaardistamisest kuni nende detailse rakenduseni, turundusplaanide loomisest tootearenduse ja pakendidisainini, PR-ürituste korraldamisest tööandja brändi kujundamiseni – olen teinud kõike, mis turunduse raamidesse mahub.”

 „Turundajana ei oskaks ma soovidagi paremat kooli kui sain Nõos,” lisab ta. Mõne aastaga sain olla rahvusvahelises suurettevõttes nii ideede ja visiooni genereerijaks kui ka elluviijaks. Sealt edasi oligi järgmine loogiline samm minu karjääris töö Bigbankis, mis võimaldab oma teadmisi rakendada suuremas ja rahvusvaheliselt laiema haardega ettevõttes.

Bigbanki bränd on teinud viimase 5-6 aasta jooksul tugeva arenguhüppe ning nüüd on minu kord sellesse oma panus anda. Tulebki kiiresti pihta hakata, et uue organisatsiooniga liitudes kaasnevat „värsket pilku“ võimalikult palju ära kasutada.“

Bigbank on laenudele spetsialiseerunud rahvusvahelise haardega Eesti kommertspank, mille bilansimaht ületas 2021. aastal ühe miljardi euro piiri. Tänavu septembrist on Bigbanki 10aastased ja 8% fikseeritud intressiga tagamata võlakirjad noteeritud Nasdaq väärtpaberibörsil Balti võlakirjade nimekirjas.

Autor: Bigbank
Toimetas: Siim Kera, TULI

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt