03.10.2017

Balticbest 2016 konkursi tähtaeg on 17. august

Baltikumi loovusfestivalile Balticbest 2016 tööde esitamise keskkond Defol.ios on juba avatud ja ootab töid kuni 17. augustini! Balticbest toimub tänavu 23. – 24. augustil Jurmalas.
Balticbestile saad töid esitada siin: defol.io/balticbest/2016
Siin saad tutvuda tänavu märksa lihtsama ja lühema reglemendiga: defol.io/balticbest/2016/rules 
Balticbest konkurss on avatud vaid Baltikumi agentuuridele. Žürii on rahvusvaheline ja koosneb kogenud reklaamiekspertidest.

Žüriisse kuuluvad:

  • Madis Ots, Creative Director at Newton (Estonia)
  • Vilius Gostevičius, Creative Director at Milk (Lithuania)
  • Oskars Laksevics, Managing Director at TBWA Latvia (Latvia)
  • Vlad Pavlov, CEO at Protein (Russia)
  • Diederik Veelo, Founding partner, The Ambassadors LAB (The Netherlands)
  • Markus Lind, Creative Director at Good Morning (Norway)
  • Jennie Arvenäs, Digital Art Director at Zellout (Sweden)
  • Markus Grannenfelt, Managing Director, OMD Finland (Finland)
Töö esitamine Balticbestile maksab enamikes kategooriates 100 €. 
Kõik kulla võitnud tööd saadab Best Marketing oma kuludega edasi võistlema Euroopa ühele suurimale loovusfestivalile EPICA. EPICA on juba 28 aastat vana reklaamikonkurss, mille teeb eriliseks tema žürii, kus osalevad turundusajakirjanikud üle kogu maailma. Kui Cannes Lionsil ja teistel tuntud konkurssidel osalevad žüriides reklaamiagentuuride inimesed või vahel ka turundusjuhid, siis ajakirjanikest koosnev žürii teeb EPICA eriliseks ja annab põhjuse väita, et tegu on kõige erapooletuma ja sõltumatuma žüriiga maailmas.
Eelmisel aastal võitsid Balticbesti kuuest kullast neli Eesti agentuurid Newton ja Imagine, kaks kulda läks Leedu agentuurile Not Perfect | Y & R. Eelmise aasta konkursile esitati 34 agentuuri poolt 139 tööd, välja anti 18 auhinda, neist 6 kulda, 7 hõbedat ja 5 pronksi. 
Tänavu toimuv rahvusvaheline loovusfestival Balticbest on järjekorras kolmas.


SOODUSREGISTREERIMINE:

Vaata infot Balticbest 2016 festivali kohta www.balticbest.eu ja tule osalema! Kuni 17. juunini saab end kirja panna soodushinnaga 199 €.
Ööbimine festivalihotellis SemaraH Hotel Lielupe SPA & Conferences on parooliga “Balticbest” samuti soodne (standard single 61 €, standard twin/double 71 €), tubade broneerimine:  
Best Marketing on broneerinud ka Hansabussi, mis viib osalejad Tallinnast otse Jurmalasse ja toob ka tagasi. Edasi-tagasi bussipilet maksab 30 €.
Seega (kui jagad kolleegiga tuba) läheb enne 18. juunit registreerides kogu kahepäevane Balticbesti pakett, mis sisaldab konverentsi, pidu, sööki-jooki, ööbimist ja transporti maksma 199 + 35,5 + 30 = 264,5 €. Käibemaksu ei lisandu.
Lisainfo:
Silja Oja
Best Marketing Eesti juht
T: 53 079 151 
E:  

Äripäev AS

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt