06.12.2021

Astri.ee uus turundusjuht on Rene Peekmann

Astri e-keskuse uus turundusjuht Rene Peekmann soovib tuua veebikeskuse külastajatele lähemale.

Rene Peekmann

Peekmann on pikaajalise e-kaubanduse kogemusega ja peab kõige tähtsamaks klientide rahulolu. “Klientidelt saadud tagasisidet ei saa alahinnata, sest selle põhjal saame pakkuda oma kliendile mugavamat ostukogemust ja kokkuvõttes saavutada Astri e-keskuse pikemaid eesmärke,” ütles Astri.ee uus turundusjuht. “Seejuures on oluline mõelda läbi Astri sisemiste kanalite kasutus, et meie töö oleks võimalikult efektiivne ja hästi sihitud.” 

Astri e-keskuse platvormil kauplevad ligi 600 e-poodi. “Astri seni saavutatu näitab, et marketplace’i kontseptsioonil ja sellest tekkival sünergial on pakkuda palju nii ostjale kui ka kauplejatele. Loodan Astris suurendada koostööd meie partneritega, et vastastikune kasu oleks maksimaalne,” sõnas Peekmann.

Peekman on lõpetanud Tallinna Ülikoolis reklaami ja imagoloogia erialal ning töötanud üle 12 aasta turunduse ja e-kaubanduse valdkonnas. Tema viimaste suuremate projektide hulka on kuulnud Coopi uue kliendiportaali arendamine ja iDeali uue e-poe lansseerimine.

Astri.ee on marketplace’i kontseptsioonis e-keskus, kus külastajale on korraga ostlemiseks avatud ligi 600 e-poe tootevalik, mis tähendab umbes 500 000 toote suurust sortimenti. Astri keskustesse ja turgudele Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Narvas tellides on tarne alati tasuta.

Astri Grupp on TULI liige. TULI ühendab kõiki turundusega tegelevaid professionaale, kes on huvitatud erialase taseme tõstmisest ning valdkonna ärksaimate kaasamõtlejate hulka kuulumisest. TULI-sse kuulub praegu 92 liiget.

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt