Astri Grupp

Teenusepakkuja

Astri (Astri Grupp) on 1991. aasta asutatud ettevõtete grupp, mis tegeleb peamiselt kaubanduskeskkondade arendamise ning üüri- ja haldamisteenuste osutamisega. Astris saavad kokku kaubandus, meelelahutus, teenindus, kodud ja ärid. Lisaks e-keskusele Astri.ee kuuluvad Astri Gruppi ka Tartu Lõunakeskus, piirilinna Narva Astri ja Fama Keskus ning Tallinna Balti Jaama Turg ja Keskturg. Grupile toodab päikesest elektrit Roheline Astri.

Astri Grupp väärtustab pikaajalisi suhteid nii partnerite, klientide kui ka kogukonnaga.

Hoolitseme selle eest, et meie partnerile oleks tagatud nõu, tugi ning terviklahendus, kus on seotud nii füüsiline kui ka virtuaalne maailm. Me suhtleme aktiivselt kõigi osapooltega ja tagame võimalikult sujuvat töökeskkonda. Astri Grupp on Eesti suurim koostööpartner sellistele brändidele nagu H&M, Sportland ja Apollo Kino.

Astri Grupi teenused on töötatud välja nii, et igast vanusest klient tunneks end meiega mugavalt. Olgu see e-keskuses ostlemine või hoopiski kaubanduskeskuste külastamine, sõpradega söögilauas kokkusaamine, kinos käimine või millegi uue õppimine. Ja kui ta ei otsi tegevust, siis leiab ta meie juurest lihtsalt mõnusa keskkonnavahetuse.

Astri Grupp:

  • Üle 27 miljoni külastuse aastas
  • Üle 1000 kaupluse ja teenuse
  • 185 000 m2 kaubanduspinda
  • Grupis 86 töötajat
  • 3500 töökohta kõikides keskustes ja turgudel kokku

Astri veebiplatvormil pakub oma kaupa ligi 600 e-poodi, neist 300 lisandus 2020. aasta koroonapandeemia ajal. Oma e-poe avamine Astri.ee keskkonnas on lihtne, kiire ja mugav. Turunduse ja klienditeenindusega seotud küsimustes toetab kauplejat aga Astri meeskond. Tulemusena saab klient erinevate müüjate kaubad ühte ostukorvi panna ning sellega oma aega ja kohaletoimetamise kulusid kokku hoida.

Astri Grupp väärtustab värskete ideede ja töötavate lahenduste sünergiat. Niisiis hoolitseme selle eest, et meie loodud keskkond areneks ja suhted partnerite ja klientidega peaksid vastu aastakümneid. Oma töös oleme uudishimulikud ja leidlikud, julgeme mängida ja katsetada loomingulisi lähenemisi. Me ei tee kaubanduskeskusi, me loome uut ligitõmbavat elukeskkonda.

Astri Grupi teenused:

  • E-pood ja digitaalne müügilahendus
  • Kaubandusstrateegia
  • Kaubanduskeskkondade arendamine
  • Üüri- ja haldamisteenus

Koduleht: https://astri.ee/

Kontaktisik: Piret Vapajeva, 

astri logod
asti grupp