10.05.2022

Astri Grupi turundust asus juhtima Piret Vapajeva

Alates aprillist juhib Astri Grupi turundust senine Lõunakeskuse turundusjuht Piret Vapajeva, jätkates ühtlasi ka Tartu suurima kaubanduskeskuse turunduse juhtimist.

Piret Vapajeva. Foto: Stina Kase.

Astri Grupi turundusjuht Piret Vapajeva seab fookuse kriisist taastumisele. „Peale kahte pikka aastat saame taas teha korralikult üritusi ja turundust ning seega on oluline, et suudaksime kogu grupina olla nähtavad ja toetada kõikide üksuste tööd maksimaalselt,“ tõdes ta. „Astri Grupi lähiaastate tegevusplaanis on mitmed suured projektid, neist tuntuim on Keskturu arendus. Pean oluliseks, et turundus oleks kaasatud kõikidesse projektidesse juba algusest peale, et saavutada parim võimalik lõpptulemus.“

Vapajeva jätkab lisaks grupi üldise turunduse juhtimisele ka Lõunakeskuse turundusjuhina. „Lõunakeskuses on väga professionaalne ja abivalmis tiim, kellega jätkame keskuse turundamist sama hoogsalt. Grupi turundusjuhina lisanduvad minu töölauale Astri Grupi turundusstrateegiad ning turundus- ja kommunikatsioonikampaaniad,“ lisas Vapajeva.

„Minu oluliseks ülesandeks saab turundustiimide ühendamine, et kõikide turgude ja keskuste strateegiad, turundus ja kommunikatsioon toimiks läbimõeldult ja efektiivselt. Varasemast Lõunakeskuse turundamise kogemusest on mul hea koostöö Astri Grupi eri üksustega.“

Vapajeva on töötanud turundusvaldkonnas üle 15 aasta, alustades Kaubamaja väljapanekute tiimi juhina. Lisaks turundusvaldkonna kogemusele on töötanud ka stilistika ja moevaldkonnas, muu hulgas Londonis John Lewise turundustiimis.

Astri Grupp loob ligitõmbavaid elukeskkondi, kus kaubandus, meelelahutus, teenindus, kodud ja ärid võimendavad teineteist. Gruppi kuuluvad Tallinnas Balti Jaama Turg ja Keskturg, Tartus Lõunakeskus, Pärnus Pärnu Keskus, Narvas Astri Keskus ja Fama Keskus.

Toimetas Kaarel Täll, TULI

Astri Grupp on TULI liige. TULI ühendab kõiki turundusega tegelevaid professionaale, kes on huvitatud erialase taseme tõstmisest ning valdkonna ärksaimate kaasamõtlejate hulka kuulumisest. TULI-sse kuulub praegu 95 liiget.

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt