23.10.2020

Ärinõustamisettevõte Miltton ja digiturundusagentuur IMPACT 80/20 liituvad

Miltton Eestis kasvatas mullu müügitulu 1,5 miljoni euroni, mis teeb temast ärimahult suurima kommunikatsiooni-, valitsussuhete ning muutuste nõustaja Eestis. Tänavu jätkab Miltton laienemist, ühinedes digiturundusettevõttega IMPACT 80/20.

Annika Arras
Milttoni juhtivpartner Annika Arras

2018. aasta lõpus valitsussuhete agentuuri Miltton ja kommunikatsioonibüroo JLP liitumisel loodud ettevõtte fookus oli möödunud aastal ühtse teenusteportfelli loomisel. Integreeritud ärimudeli kasu klientidele ja mõju tulemustele on nähtav lähiaastatel. Milttoni juhtivpartneri Annika Arrase sõnul on ettevõte praegu kiires kasvufaasis, mida ka koroonapandeemia pole pidurdanud. “Oleme tänavu keskendunud digiturunduse, muutuste nõustamise ning ettevõtete vastutustundlikkuse alase nõustamisteenuse arendusele,” rääkis Arras. “Asutasime mullu Kristi Liiva juhtimisel muutuste nõustamisele keskendunud ettevõtte Miltton Sisu, nüüd siseneme digiturundusmaailma ning järgmine samm on tütarettevõtete asutamine Lätti ja Leetu.”

“Digiturundus, strateegiline sisuloome ja kommunikatsioon on ajas üksteisele üha lähemale liikunud. Ühinemine regiooni ühe tugevaima sisuloome ja kommunikatsiooni tiimiga on loogiline samm ettevõtte arengus, pakkudes seejuures uusi võimalusi meie digifanattidest töötajatele kui ka headele klientidele,” põhjendab IMPACT 80/20 asutaja ja partner Kristjan Raude liitumist Milttoniga.

IMPACT 80/20 on aastal 2008 asutatud digiturundusagentuur, partneriteks Kristjan Raude, Armin Tüll ja Maarja Tiho. Liitumisprotsess Milttoniga kestab kuus kuud, mille käigus ühendatakse teenused ja meeskonnad. IMPACT 80/20 partnerite ringist väljub Armin Tüll, teised partnerid jätkavad ettevõtte arendamist Milttoni koosseisus. Pärast IMPACT 80/20 tiimi liitumist on Milttoni Eesti üksuses pea 30 inimest.

Miltton New Nordics OÜ on Põhjamaade juhtiva nõustamisettevõtte Miltton Grupp ning Annika Arrase, Kristi Liiva ja Martin Kuke poolt asutatud ärinõustamisteenust pakkuv valdusettevõte, mis juhib Eestis tegutsevaid tütarettevõtteid, milleks on valitsussuhete alast ekspertiisi pakkuv Miltton Public Affairs OÜ, kommunikatsioonijuhtimise nõustamisele keskenduv Miltton JLP OÜ ja 2019. aastal asutatud muutuste nõustamisteenust pakkuv Miltton Sisu OÜ.

Miltton Grupp on asutatud 2001. aastal Soomes. Miltton Grupi asutaja on Mathias Järnström ja nõukogu esimees endine Nokia ja Shelli juht Jorma Ollila. Grupi müügikäive tõusis 2019. aastal 37 miljoni euroni.

Silja Oja, TULI

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt