16.11.2020

Arenda disainsprindil tasuta oma ettevõtte digitoodet

Kui sul on digitoode, mille kasutajamugavusega sa pole rahul, siis esita see tasuta UX-Challenge disainsprinile.

Tehnopol kutsub kõiki väikese ja keskmise suurusega ettevõtteid, sh iduettevõtteid esitama oma digitooteid (nt mobiilirakendused, veebitooted, seadmete digitaalsed kasutajaliidesed jms) 200SMEchallenge projekti raames toimuvale disainsprindile. Väljakutseid lahendavad 2-päevasel disainsprindil professionaalsete disaini-mentorite käe all tulevastest disaineritest ja arendajatest koosnevad tudengitiimid. UX-Challenge toimub uue aasta hakul Tallinnas.

Tegemist on võimalusega muuta tasuta oma digitooted kasutajasõbralikumaks.

Ennekõike oodatakse projektiga liituma väikseid- ja keskmise suurusega ettevõtted, kes soovivad lansseerida innovaatilist mobiilirakendust, veebipõhist toodet või digitaalset kasutajaliidest tarkvara jaoks. Avatud on ka disainsprindil lahendajana osalemise värbamisvoor.

Digitoodete esitamiseks UX-Challenge’ile kirjuta Tehnopoli innovatsioonijuhile Kadi Villersile:

Loe lisainfot kodulehelt.

Teadus- ja ärilinnaku Tehnopol eesmärk on edendada tehnoloogiaettevõtlust Eestis. Lisaks ärilinnakule, testkeskkonnale ja nõustamisteenusele, vahendab Tehnopol ka mitmeid äri toetavaid ja lisavõimalusi pakkuvaid rahvusvahelisi projekte.

200SMEchallenge projekti eesmärk on tõsta väikese ja keskmise suurusega ettevõtete konkurentsivõimet ning aidata neil viia ellu innovatsiooni. UX-Challenge’iga keskendutakse kasutajasõbralike digitoodete loomisele ja tootearendusele.

200SMEchallenge on osa H2020-INNOSUP-2018-2020 programmist.

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt