20.07.2020

Apollo Kino Baltikumi turundus- ja müügijuht on Leitti Mändmets

Juuli alguses alustas Apollo Kino Baltikumi turundus- ja müügijuhina tööd pikaajalise turunduskogemusega Leitti Mändmets. Kinoketi senine turundusjuht Anett Kutti siirdus lapsepuhkusele.

Leitti Mändmets

Leitti ülesandeks on olemasolevate ja uute kinode turundamine, ärikliendi müügipotentsiaali realiseerimine ja Apollo Kino rahvusvahelise turundus- ja müügitiimi juhtimine.

Leittil on mitmekesine turundusvaldkonna kogemus. Vahetult enne Apollo Kino Baltikumi turundus- ja müügijuhi ametikohta töötas ta meediaagentuuris Initiative äriarendusjuhina. Varasemalt on ta vastutanud turunduse ja brändiarenduse eest nii Eesti Eenergias, EAS-is kui ka EMT-s.

Apollo Kino on 10 kinokeskuse ja 39 saaliga Eesti suurim kinooperaator, pakkudes kinoelamusi Tallinnas Ülemiste, Solarise, Mustamäe ja Kristiine keskustes, Tartus Lõunakeskuses ja Eedeni keskuses, Pärnu keskuses, Narvas Astri keskuses, Jõhvis Pargi keskuses ning Kuressaares Auriga keskuses. Lisaks laienes Eesti suurim kinokett eelmisel aastal Baltikumi, avades esimesed kinod Riias Akropole keskuses ja Panevežyse linnas Leedus.

Silja Oja, TULI

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt