08.01.2020

Andres Anvelt liitus suhtekorraldusbürooga Powerhouse

Powerhouse’is on nüüd juba kolm endist ministrit.

“Läbi on saamas kogumise aeg ning kätte on jõudnud jagamise aeg. Ja need, mida jagama hakkan, on kogemused. Ja neid ikka jagub. Parem on seda teha aga meeskonnas, kellega koos oled pidanud riiki tüürima läbi mitmete meie riigi valitsuste ning keda läbi ja lõhki usaldad. Ja see meeskond koguneb nüüdsest Powerhouse’i suhtemajja. Lisaks valitsuskabineti kaaslastele Janekile ja Markole on Powerhouse’is veel aga terve rida tõsiseid tegijaid, kellega koos nüüd meie suhtemaailma edasi parandada,” teatas Anvelt eile Facebooki postituses.

Andres Anvelt on töötanud nii Keskkriminaalpolitsei peadirektori kui ka Sisekaitseakadeemia Politseikolledži direktorina.

Ta on olnud Sotsiaaldemokraatliku erakonna Tallinna piirkonna esimees, Riigikogu liige ja siseminister.

2018. aasta lõpus lahkus ta ootamatult nii siseministri ametist kui ka Sotsiaaldemokraatlikust erakonnast.

Ta on ka kirjanik. Tema romaani “Punane elavhõbe” sündmustik toimub 1990. aastate alguse Eesti kriminaalmaailmas.

Powerhouse’i juht Janek Mäggi endine regionaalminister ja kolleeg Marko Pomerants on pidanud keskkonnaministri, siseministri ja sotsiaalministri ameteid.

“Mina ühinesin hea meeskonna pärast. Powerhouse’il on vaade asjadele ja lahenduste otsimine nö out of box. Kuna meil on siin korralik eluline kogemus ja kompetents ning oleme klientide muredega elust enesest tuttavad, oskame seetõttu pakkuda töötavaid ja kontrollitud lahendusi,” vastas Anvelt küsimusele, miks ta otsustas Powerhouse’iga liituda.

Loe ka: Andres Anvelt 1990ndate politseioperatsioonidest: hull aeg vajas hulle inimesi

Silja Oja

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt