02.05.2022

GALERII | Networking õhtu Alibi agentuuris Tank

Kauaoodatud Alibi toimus 28. aprillil Tank agentuuris. Taas kohtusid TULI liikmed, et muljetada turundusvaldkonna teemadel ja viia end kurssi tulevaste sündmustega. Õhtu juhatas sisse TULI tegevjuht Anniken Haldna, kes rääkis tähtsamatest TULI uudistest ja edasistest plaanidest.

Autor: Marina Koshova

Samuti pööras TULI tegevjuht tähelepanu tulevastele üritustele – näiteks toimub 3. mail Praktikafoorum ja 13. mail Kuldmuna. Rohkem infot ürituse kohta leiad siit.

Edasi arutleti järelkasvu töörühma tegemistest, praktikakuulutustest ning käsitleti Ukrainaga seotud teemasid. TULI portaalis on nüüd olemas Ukraina talentidele suunatud leht, sealhulgas on loodud Ukraina toetuseks ettevõtetele ja kaupmeestele spetsiaalne disainikomplekt “Ukraina toetuseks”.

Vaata Alibi galeriid siit. Sündmust jäädvustas ukrainlanna Marina Koshova.

52043926166 7ce0698c30 k
Autor: Marina Koshova

Järgmine Alibi toimub juba augustis. Jagame selle kohta infot peatselt!

Alibi toimub iga kord erinevas kohas – see rändab ringi mööda agentuure ja teisi TULI-sse kuuluvaid ettevõtteid. Turundajate Liit (TULI) ühendab kõiki turundusega tegelevaid professionaale, kes on huvitatud erialase taseme tõstmisest ning valdkonna ärksaimate kaasamõtlejate hulka kuulumisest. TULI-sse kuulub praegu 95 ettevõtet.

 

Kärt Tomp, TULI

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt