02.02.2017

Algas Loovusfestivali Kuldmuna 2017 konkurss

Pressiteade
01.02.2017
 
Algas Loovusfestivali Kuldmuna 2017 konkurss
 
Tänasest on avatud  kandideerimine Eesti olulisemale Loovusfestivalile “Kuldmuna 2017”. Eesti Turunduskommunikatsiooni Agentuuride Liidu (ETKAL) korraldatav Kuldmuna auhinnagala leiab aset 17. märtsil Saku Suurhallis, kui tuhandepealise vaatajaskonna silme all selguvad 2016. aasta parimad turunduskommunikatsiooni lahendused reklaami-, disaini-, digitaalse reklaami, meedia, PR ning üritusturunduse valdkonnas.  

Loovusfestival Kuldmuna on ka sel aastal ühendatud Turunduskonverentsiga Password, mis toob kokku ca tuhat erialainimest nii Eestist kui välismaalt. Tegemist on Eesti suurima turundussündmusega, kus peateemaks saab tarbija käitumine ja selle mõistmine (business meets consumer). Ühise lõpugala raames tunnustatakse 17. märtsil pidulikult parimad valdkonna tegijaid.  
“Kuldmuna konkurss annab traditsiooniliselt hea ülevaate Eesti turunduskommunikatsiooni valdkonnast, kus rahvusvaheline žürii aitab tulemused ka globaalsesse konteksti asetada. Ootame põnevusega Eesti tipptegijate selleaastaseid töid,” kommenteeris ETKALi tegevjuht Lola Tehver.
Reklaamimaailma oodatuimale konkursile saab esitada töid reklaami-, disaini-, digitaalse reklaami, meedia, PR ning üritusturunduse kategooriasse. Lisaks kuulutatakse välja parim agentuur ning premeeritakse parimat klienti. 2016. aastal kandideeris Kuldmunale nimetatud kategooriates 527 tööd. Auhinnagalal jagati välja 25 kuldmuna, 25 hõbemuna ning 25 pronksmuna, samuti Pesamuna noortekonkursi võitjale.
Konkursitöid Kuldmuna 2017 konkursile saab esitada 1.02.-01.03.2017 aadressil http://defol.io/kuldmuna/2017 , lisainfo www.kuldmuna.ee.

Kõiki töid hindavad tunnustatud eksperdid, zhüriide esimehed on rahvusvahelise kogemusega reklaami või PR erialal töötavad inimesed.

Loovusfestivali Kuldmuna raames toimub ka traditsiooniline Noortekonkurss Pesamuna, kus saavad mõõtu võtta kuni 28-aastased (k.a) loojad. Konkursile saab registreeruda alates 1.02.-01.03.2017 ja lähteülesanne saadetakse 7. märtsi hommikul.

Kuldmuna toimub Eesti loovagentuuride iga-aastase loovusfestivalina alates 1998. aastast eesmärgiga tunnustada Eesti parimaid turunduskommunikatsioonilahendusi ning valdkonna silmapaistvamaid tegijaid.

ETKAL on Eesti üritusturundus-, reklaami-, meedia-, PR-, disaini- ja digiagentuuride ühine katusorganisatsioon. Erialaliidu eesmärkideks on turunduskommunikatsiooni valdkonna arendamine Eestis, sektori maine ja ühiste seisukohtade kujundamine ning huvide esindamine suhtluses avaliku võimu ja teiste osapooltega.

Lisainfo:

Lola Tehver
ETKAL tegevjuht

mob 501 9003

www.kuldmuna.ee.

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt