17.12.2020

Agenda PR-iga liitusid Andres Eilart ja Lennart Ruuda

Kommunikatsioonibürooga Agenda PR liitusid aasta lõpus seni Maalehe peatoimetajana töötanud ja varem Eesti Päevalehe majandus- ja uudistoimetust juhtinud Andres Eilart ning endine Postimehe ja BNSi majandustoimetuse ajakirjanik Lennart Ruuda.

Andres Eilart
Andres Eilart

Andres Eilartil on 20-aastane kogemus meedia ja meediajuhtimise alal. Aastatel 2015-2020 töötas ta riigi suurima nädalalehe Maaleht peatoimetajana ning alates 1999. aastast Eesti Päevalehes erinevatel ametikohtadel, sh majandustoimetuse ja uudistetoimetuse juhatajana ning peatoimetaja asetäitjana. Aastal 2004 oli Andres üks tänase Delfi Ärilehe asutajatest. Andresel on TTÜ majandusharidus ja ta on välja andnud mitu kunstiteemalist raamatut.

Lennart Ruuda
Lennart Ruuda

Lennart Ruuda töötas ajakirjanduses alates 2015. aastast – algul BNSi majandustoimetuses ja hiljem Postimehe majandustoimetuses. Lisaks oli Lennart üks Kuku raadio saate „Majandusruum” tegijatest. Lennartil on Tartu Ülikooli ajakirjandus- ja kommunikatsiooni eriala bakalaureusekraad.

2017. aastal tegevust alustanud Agenda PR on tõusnud Eesti juhtivate PR-firmade sekka. Täna tegeleb ettevõttes igapäevaselt klientide nõustamisega 11 konsultanti. „Eesti kommunikatsioonijuhtimise turg on näidanud viimastel aastatel jõudsat kasvu, sest järjest digitaalsemas maailmas kasvab klientide vajadus kvaliteetse sisu ja strateegiliselt juhitud sõnumite järele. Seetõttu pole ka koroonakriis siinsele PR-sektorile olulist mõju avaldanud. Pigem iseloomustab olukorda heade spetsialistide nappus, seda nii agentuurides kui majasisestel ametikohadel. Peame Andrese ja Lennarti nõusolekut meiega liituda kahtlemata töövõiduks, mis annab hea positsiooni edasiseks kasvuks,“ selgitas Agenda PR juhtivpartner Indrek Raudjalg.

Agenda PR klientide hulka kuuluvad näiteks Coop Pank, Lux Express, Ragn Sells, SYNLAB Eesti, Rohetiiger, Tallinna Lennujaam, Huawei, Verston, Philip Morris, Kinnisvara24, ERGO, Nõo Lihatööstus, Eucerin, Ekspress Grupp, Ellex Raidla, USS Grupp, filmid O2 ja Apteeker Melchior jt.

Agenda PR on Turundajate Liidu (TULI) liige.

Silja Oja, TULI

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt