08.02.2021

Adovinci Eesti tegevjuhina alustas Hanno Kindel

Välireklaami ostu-müügi protsessi automatiseerimisega tegelev veebiplatvorm Adovinci palkas uue tegevjuhi ja kaasas lisakapitali välisturgudele laienemiseks.

Hanno Kindel
Foto: erakogu

Adovinci OÜ on välireklaami ettevõte, mis tegeleb iseteenindusliku välimeedia platvormi teenuse osutamisega. Portaali kaudu on võimalik lansseerida kampaaniaid digitaalsetel välimeedia lahendustel nii sise- kui ka välikeskkondades, kokku enam kui 860 ekraanil.

3. veebruaril liitus Adovinci tiimiga Hanno Kindel, kes on meedias töötanud 30 aastat, nendest 10 aastat meediauuringute firmas ning 20 aastat erinevates meediaagentuurides, juhtides näiteks pikalt meediaagentuuri OMD Eesti.

Lisaks teatas Adovinci, et tõstnud oma seemnefaasis kapitali Eesti Twilio taustaga ingelinvestoritelt. Uus investeering toetab Adovinci jätkuvat tootearendust ja müügitegevust. 2019. aastal alguse saanud iduettevõttel on kavas lansseerida oma platvorm tänavu ka ühel uuel välisturul, et jätkata liikumist oma eesmärgi poole – luua globaalne välireklaami võrk.

Toimetas: Silja Oja, TULI

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt