28.09.2020

30. septembril TULI webinar “Efektiivne turundamine pole utoopia. Turundusplatvormid täna ja tulevikus.”

Pühendame TULI liikmed ülevaatesse, milliseid turundusplatvorme moodne maailm pakub. Mida nendega teha saab ja millest vajaka jääb. Küsime endalt, milliseks keskkond on arenemas ja kuidas see dikteerib turunduse evolutsioonirada.

Ants Lusti

Diskuteerime selle üle, kas turundajad võiksid vajada veel midagi, mille olemasolust me täna liiga teadlikud pole. Kas uus turundusajastu on käes ja kui, siis kuidas võiks see hakata mõjutama turundustegevusi ja tarbijakäitumist?

Samuti räägime sellest, kuidas uus Eestis loodav kampaaniate korraldamise platvorm turundusväljakutsetele vastab ja millist väärtust ta eelisjärjekorras TULI liikmetele peatselt pakub.

TULI liikmetele mõeldud seminar toimub 30. septembril kell 15.00–16.30 Zoom keskkonnas.

Esinevad:

Ants Lusti

Ants on enam kui 25-aastase kogemusega turundusprofessionaal. Juhtinud aja jooksul mitmeid turundusettevõtteid, on ta täna ühe Eesti suurima turunduskommunikatsiooni ettevõtete ühenduse Creative Union emaettevõtte juhatuse liige ja disainibüroo Identity juhataja. Samuti EBS Juhtimiskoolituse Keskuses turunduse strateegilise juhtimise õppesuuna juht, Tallinna Ülikooli Avatud Akadeemia, Teenusmajanduse Koja ning Vaba Lava nõukogu liige ning Kuressaare Ametikooli nõunike koja liige. Ants on strateeg, kes ilmub aeg-ajalt välja teenusedisaineri, mentori, coachi ja koolitajana.

priit pilt scaled e1601280818496
Priit Vimberg

Priit Vimberg

Priit on üle kahekümne aastase kogemusega ettevõtja, kes on üles ehitanud mitmeid startup-ettevõtteid ning viinud nende tehnoloogiaid ja tooteid maailma. Kogu tema elu on möödunud müügi ja turunduse vallas, efektiivistades pidevalt sellega seotud protsesse ja väärtuspakkumisi. Tema suurimaks huviks on luua tooteid ja tehnoloogiaid, mis muudavad traditsioonilisi tööstusharusid, kus on ühte ja sama moodi tegutsetud juba aastakümneid.

Registreeri webinarile: Efektiivne turundamine pole utoopia. Turundusplatvormid täna ja tulevikus.

Campy OÜ on Turundajate Liidu (TULI) liige. Campy juhatusse kuuluvad Priit Vimberg, Pert Lomp, Ants Lusti ja David Pärnamets.

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt