31.08.2020

18. septembril Tallinnas Silke Lieseri jätkusuutlike brändide loomise praktikum

Silke Lieser on Saksa brändikonsultant, kelle eestvedamisel toimub 18. septembril Telliskivi Loomelinnaku südames jätkusuutlike brändide loomise praktikum. Töötuba toimub osana Disainmõtlemise konverentsist ja on mõeldud disaineritele, turundusjuhtidele, arendajatele ja kõikidele toodete või teenuste kliendikogemuse loojatele, kes soovivad vormida oma brändi keskkonnasõbralikumaks.

Silke Lieser

Jätkusuutlike brändide loomise praktikum murrab lahti koodi, miks on roheline mõtlemine oluline, kuidas kujundada oma brändi keskkonnasõbralikumaks, mis keelt räägivad brändi visuaalsed ja verbaalsed kommunikatsioonivahendid ning mida tarbijad tegelikult tahavad. Tegu on mängulises vormis, kuid hulgaliselt praktilisi tööriistu pakkuva töötoaga, mis aitab päriselt aru saada, kuidas luua oma toote, teenuse või kliendikogemusega uut väärtust keskkonnasõbralikumalt.

Silke Lieser alustas oma karjääri 1990. aastatel reklaamiagentuurides. Seda perioodi meenutab ta glamuursena: “Teistmoodi on keeruline kirjeldada miljööd, mis on ümbritsetud ilusatest asjadest ja kus turundustööd tehakse selle nimel, et neid maailma veelgi rohkem loodaks”.

Hiljem töötas Lieser Saksa luksuskaupade moemajas JOOP!, mis võimaldas tal näha senist tööilma ka „teisel pool lauda“. Kogemust moetööstuses hindab Lieser väga. Teisalt, mida rohkem ta selle maailmaga kokku puutus, seda rohkem jõudis ta äratundmisele, et ta ei tea enam, mis on tema töö tähendus. Enamgi veel, moekaupadest üleküllastunud turul, kus investeeritakse eelarvet peamiselt selleks, et veelgi rohkem asju müüa, paistsid ka kaubamärgid ja brändid tähenduseta tööd tegevat.

Täna töötab ta brändikonsultandina, kes toetab ettevõtteid jätkusuutlike brändide loomisel.

Miks praktikumis osaleda?

  • Praktikumi viib läbi rahvusvahelise brändikogemuse taustaga ekspert, tegu on võimalusega õppida rahvusvahelisest kogemusest brändide kujundamisel;
  • Töötuba on praktiline – taustainfot täiendavad harjutused ja tööriistad omaenda brändide, toodete, teenuste või kliendikogemuse vormimiseks;
  • TULI liikmetele kehtib nii konverentsile kui ka praktikumidele erisoodustus -20%. Soodustuse saamiseks tuleb registreerumisel Fientasse sisestada sooduskood TULI.

Lisainfo praktikumi kohta leiad SIIT.

Küsi juurde:  (Jane Oblikas)

Tutvu ka Disainmõtlemise konverentsi kavaga.

ja25cc2588tkusuutlik facebook 100

Silke Lieseri jätkusuutlike brändide loomise praktikum toimub reedel, 18. septembril Telliskivi Loomelinnakus Milttoni koostöötamiskeskuses. Töötuba on osa 17. septembri Disainmõtlemise praktikumist, mis toimub juba kolmandat korda ja keskendub innovatsiooni, juhtimiskultuuri ja strateegialoome kõrval sel hooajal ring- ja kaasavale disainile. Konverentsi ja praktikumi ellukutsuja on Jane Oblikas ja see sünnib koosloomes Design Mindsi, Milttoni, Nortali, Proeksperdi ja Eesti Disainikeskusega.

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt