03.10.2019

16. oktoobril TULI seminar: Kuidas leida uusi kliente Eestist ja välismaalt?

Seekordse TULI hommikuseminari teemaks on müük ja osalema on oodatud eeskätt loovagentuuride esindajad, keda pühendab müügisaladustesse Eesti ainsa ärikliendimüügi agentuuri Klienditugi tegevjuht Siim Salme.

Agentuurid teevad imetlusväärset tööd oma klientide heaks, et viimased endale uusi kliente saaksid. Aga kuidas agentuur ise endale uusi uusi kliente leida võiks? Just neid õigeid kliente. Mitte ainult Eestist, vaid ka välismaalt.


Siim Salme

13-aastase kogemusega ärikliendimüügile keskendunud Klienditugi OÜ kutsub 16. oktoobril TULI liikmeid külla Saku Suurhalli Rock Lounge’i. Ettevõtte asutaja Siim Salme (fotol) räägib tunni jooksul kahel teemal:

  • Kuidas kindlustada, et õiged ärikliendid leiaksid sind üles ning sa teaksid, et nad sinu vastu huvi on tundnud;
  • Kuidas jõuda ise õigete äriklientideni nii Eestis kui mujal.

Klienditugi OÜ on Eesti ainus professionaalne ärikliendimüügi agentuur, mis aitab 2007. aastast alates ettevõtetel arendada olemasolevaid ja luua uusi ärikliendisuhteid Balti riikides, Skandinaavias, Euroopas, Kesk-Aasias ning Venemaal, kokku 40 riigis.

Seminari ajakava:

8.45 Kogunemine, kohv, tee ja suupisted.
9.00–10.00 Klienditugi tegevjuht Siim Salme ettekanne, kus ta räägib, kuidas loovagentur omale uusi kliente saaks leida.
10.00–10.30 Küsimused ja vastused.

Asukoht: Saku Suurhalli Rock Lounge, sissepääs maja paremalt küljelt.

NB! Seminar on tasuta ja ainult TULI liikmetele!

Registreeri end siin: TULI seminar: Kuidas leida uusi kliente Eestist ja välismaalt?

Klienditugist pikemalt:

Klienditugi klientideks on põhiliselt ettevõtted, kes:

  • Tahavad kasvada ning kellele Klienditugi on igapäevaselt abiks uute klientide leidmisel, näiteks Alexela, Seesam, CF&S, Saku Suurhall, Verston Ehitus, Intrac jt. 
  • Soovivad oma müügi- ja kliendihaldusega seotud protsesse efektiivsemaks muuta, nagu näiteks Nordica, Ekspress Meedia, Kemmerling, Alexela ja Rahmqvist. Klienditugi pakub selleks äriplatvormi/kliendihalduse lahendust. 
  • Vallutavad maailma ja soovivad leida kliente/edasimüüjaid/koostööpartnereid välisriikidest. Klienditugi on oma unikaalse konseptsiooni abil aidanud Eestist eksportturgudele laieneda enam kui 500 ettevõttel, näiteks: Andrese Klaas, Diapol, BonBon Lingerie ja Terastoorik. 

Kuigi suurema osa klientidest moodustavad keskmised ja suured ettevõtted, kellele Klienditugi on igapäevaselt abiks kasvamisel, siis aitab Klienditugi ka ettevõtteid, kellel on vaja abi ühekordsete tegevustega – näiteks oma kliendibaasi korrastamine ning andmete uuendamine, uute kliendibaaside loomine, erinevad turundustegevused ärikliendile suunatud kampaaniate planeerimiseks ning läbiviimiseks.

Hetkel on Klienditugi abiks näiteks Paldiski linnale, et aidata kaasata sinna välisinvesteeringuid 1 miljardi euro väärtuses. 

Klienditugi OÜ on Turundajate Liidu (TULI) liige. TULI ühendab kõiki turundusega tegelevaid professionaale, kes on huvitatud erialase taseme tõstmisest ning valdkonna ärksaimate kaasamõtlejate hulka kuulumisest. TULI-sse kuulub praegu 56 ettevõtet.

Lisainfo:

Maarit Mäeveer
Turundajate Liidu tegevjuht

+372 5331 5711

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt