23.02.2023

Kuldmuna eri: katame Eesti sünnipäeva puhul peolaua kilu- ja leivareklaamidega

Eesti sünnipäev on parim põhjus, et laud hea ja paremaga katta. Käisime Kuldmuna arhiivis vahvaid palu otsimas ning panime kokku oma reklaamimenüü.

Eks igaüks otsustab ise, kas hullutav lustivesi – nagu mu ajalooõpetaja tavatses öelda – kuulub ühe pidulaua juurde või mitte, aga meil on ta olemas. Suuresti ka seepärast, et “Vötame mönuga” on end kindlalt Eesti reklaamiajalukku sõudnud, sest võitis esimesel Kuldmunal parima teleklipi auhinna.

Muidugi peab laual olema ka leib, Eesti Pagari trükireklaam 2014. aastal nominatsioonist kaugemale ei jõudnud, kuid meie lauale sobib hästi, sest Eesti vapist inspireeritud visuaalil on koha sisse võtnud ka kilu…

f1150168303854001015194

…Ja kilust ei saa muidugi kunagi küllalt. Andres Klaasi ja Dekoori AS koostöös jõulukingituseks valminud klaaskilu sobib ilusti olengut kaunistama.

4690570

Süldist ei saa üle ega ümber. Rimi 2018. aasta klipiseeria auhinnamaitset ei tundnud, kuid sobib meie lauale nagu keedetud liha tarretisse. 

Ja muidugi peab menüüs olema vähemalt üks – kuid soovitatult mitu – muna. Selles Raitwoodi raadioreklaamis on muna küll katusel, aga toome ta lauale muule heale kraamile seltsiks.

Kui kõht pilgeni täis, siis miks mitte võtta ette üks retk ERMi. Saab rohkelt samme teha, et pidusöömingust taastuda.

Keeda oma menüü kokku Kuldmuna arhiivis. PS. Ja kui näed arhiivis toitu valmistades, et sul või su semul on mõni Kuldmunake puudu, anna meile teada.

Head isu! Võrratut Vabariigi aastapäeva soovivad Anniken, Kärt ja Siim. 

Autor: Siim Kera, TULI

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt