01.06.2023

Urmas Vaino liitub Meta Advisory konsultantide tiimiga

Pikaaegse kogemusega telesaadete juht, toimetaja ja ajakirjanik Urmas Vaino liitub Eesti juhtiva valitsussuhete- ja kommunikatsiooniagentuuriga Meta Advisory Group.

Urmas Vaino. Foto: Jake Farra

„Mul on Urmase liitumise üle väga hea meel. Meie lahendame oma klientide väljakutseid ja Urmas on täpselt lahendaja tüüp. Käised-üles-käärija-tüüp, jalad-maas-tüüp ja hakkame-tööle-tüüp. Tema elu- ja töökogemus on kõigile teada ning selle pinnalt saab head nõu anda ja seda ka ellu viia,” ütles Meta Advisory juhtivpartner Andreas Kaju.

Vaino sõnul on ta tänulik kutse eest Metaga liituda. „Infovahetus, kommunikatsioon ja  meedia on alati olnud minu teemad. Olles varem teinud nii ajalehte, ajakirju, raadio- ja telesaateid, aga pidanud enne ajakirjanikukarjääri ka väikest konsultatsiooniäri ehk reklaamifirmat, on nüüd võimalik seda maailma vaadata veel täiendava nurga alt. Loodan uutelt kolleegidelt palju õppida ning jagada enda teadmisi ja kogetut ka Meta tiimi ja klientidega,“ lisas ta.

Meta Advisory on Eesti juhtiv kommunikatsiooniagentuur, mille enam kui 25-liikmeline tiim ühendab endas valitsussuhete-, turundus- ning korporatiivkommunikatsiooni suundi. Turundajate Liidu uuringu järgi on Meta korduvalt pälvinud Eesti kõige kõrgemalt hinnatud PR-agentuuri tiitli.

Autor: Rainer Laurits, Meta Advisory Group
Toimetas: Kärt Tomp, TULI

Meta Advisory on TULI liige. TULI ühendab kõiki turundusega tegelevaid professionaale, kes on huvitatud erialase taseme tõstmisest ning valdkonna ärksaimate kaasamõtlejate hulka kuulumisest. TULI-sse kuulub praegu 117 liiget.

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt