TULI hommikuseminar: LinkedIni müüdid ja tegelikkus

25. november 2021

LinkedIn on suurepärane võimalus oma ettevõtte jälgijaskonna kasvatamiseks orgaaniliselt. 700 miljonist LinkedIni kasutajast külastavad ligi pooled lehte iga kuu, kusjuures 45 protsenti külastajatest on ettevõtete juhid ja otsustajad. LinkedIni eesmärk on olla B2B (business to business) ehk ärisuhtlusele suunatud kanal. See annab võimaluse hoida end kursis uute trendide, põnevate tehnoloogiate ja laienemisvõimalustega.

Kutsume TULI liikmeid suurele 2 tundi kestvale Linkedini hommikule Zoomis, kus katame ära kõige olulisema, mis 2021. aastal sellel platvormi kohta vaja teada on. Palju praktilisi nõuandeid ja inspiratsiooni esinejatelt Indrek Põldvee(B2B Growth) ja Kristel Karro(Httpool)

Esita oma küsimus LinkedIni kohta siin, või anna oma profiil üles, et saada kiire audit:

poldvee indrek b2b growth founder e1632988620730
Indrek Põldvee I B2B Growth I b2bgrowth.eu
Indrek Põldvee ehk hr LinkedIn on B2B Growthi asutaja ja tegevjuht – ainus Baltikumis LinkedInile keskendunud agentuur. Veidi enam kui aasta jooksul on Indrek õpetanud üle 500 inimesele Euroopas, kuidas LinkedIni abil oma brändi üles ehitada, müügivihjeid hankida ja väärtuslikku sisu kirjutada. Indrek on loonud üle 200 töötaja ja ettevõtte LinkedIn profiili, aidanud ettevõtetel saada müügivihjeid ning teinud koostööd Eesti suuremate ettevõtetega. Praegu aitab see tuua kliente ettevõtetesse, mille käive on üle 10 miljoni euro aastas.

 

httpool kristel e1635936191122

Kristel Karro | Httpool Baltics OÜ

Kristel Karro töötab Httpoolis Multiplatvormi tiimijuhina. Httpool on ainuke LinkedIni ametlik esindaja Eestis. Httpoolis pakume klientide nõustamist tasuliste reklaamide loomisel LinkedIni platvormil kohalikus keeles kohalikul turul.

LinkedIn hommikupoolik 9:00-11:00

25. november 2021
9:00-11:00, Zoom
Kinnitan, et olen TULI LIIGE
Lehte kaitstakse reCAPTCHA teenusega, millele rakenduvad Google privaatsuspoliitika ja Google kasutustingimused.