04.05.2021

Ülemiste Citys avati teadusseiklusi pakkuv Rakett69 Teadusstuudiod

Teisipäeval avati Ülemiste Citys ainulaadse kontseptsiooniga Rakett69 Teadusstuudiod, kuhu oodatakse igas vanuses huvilisi teadusvõistlusi pidama – just nagu armastatud telesaates Rakett69.

Keskuse juhi Kristi Märtini sõnul on Rakett69 Teadusstuudiod eesmärgiks  inspireerida inimesi avastama põnevat teadusmaailma. “Kui seni on Rakett69 saadet olnud võimalik vaadata vaid televiisorist, siis nüüd saavad kõik soovijad põneva teadusvõistluse ise läbi teha,” selgitas Märtin.

Rakett69 Teadusstuudiote asutajad on Taavi Kotka ning Aigar Vaigu, kes leidsid Rakett69 saadet tehes, et nutikad teaduskatsed ning kaasahaarav teadusmaailm tuleks teha kättesaadavaks suuremale hulgale kui telesaade seda võimaldab. “Loodusest ja tehnikast arusaamine igal juhul kasulik ning tegelikult lausa vajalik,” ütleb Aigar Vaigu.

Kokku on keskuses neli eriilmelist stuudiot, mis varustatud vajaliku tehnikaga ning kus saab soovi korral ka muid sündmusi korraldada. Rakett69 Teadusstuudiote näol on tegemist ka Rakett69 telesaate koduga sel hooajal.

rakett69 teadusstuudiod tallinnau25cc2588likool stuudio 1
Rakett69 Teadusstuudiod interjöör

Ettevõtetele

Rakett69 Teadusstuudiotesse on oodatud ca 15-30 inimesest koosnevad grupid, näiteks ettevõtete meeskonnad. Gruppidele toimuvad 2-2,5-tunnised sessioonid, mis viiakse läbi Rakett69 stiilis võistlusena, kus pannakse proovile osalejate teadmised, nutikus ja meeskonnatöö.

Pane oma tiim proovile ja korralda põnev ning võistluslik meeskonnaüritus. Osalejad ei pea olema IT-gurud ega teadusoivikud – edu ja lõbu garanteerib hoopis loovus ning meeskonnatöö.

Loe lisa: teadusstuudiod.ee/ettevotetele.

Rakett69 Teadusstuudiod on avatud Valukoja 12, Ülemiste Citys Tallinnas E-R 9.00 – 20.30, L-P 11.00 – 18.00.

Rakett69 Teadusstuudiote partneriteks on Tartu Ülikool ja Tartu Ülikooli Teaduskool, Tallinna Tehnikaülikool, Tallinna Ülikool ning Superangel investeerimisfond, samuti Eesti Teadusagentuur.

Toimetas: Silja Oja, TULI

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt