04.05.2021

TV3 turundus- ja kommunikatsioonijuht on Annely Adermann

Alates 3. maist on TV3 Grupi tele-, raadio- ning online-kanalite turundus- ja kommunikatsioonijuhi ametis Annely Adermann.

Annely Adermann
Annely Adermann

Adermann asub koordineerima TV3 Grupi tele-, raadio- ja online-kanalite turundus- ja PR-tegevusi. Senine turundusjuht Kadi Poll astub vastu uutele väljakutsetele.

Annely Adermann alustas teletööd 1993.aastal ETV saatejuhina, jätkas telekanalis EVTV uudistereporteri, reklaamitoimetaja assistendi ja saatepäevadiktorina ning alates aastast 1996 on ta tegev olnud telekanalis TV3 nii reporteri, toimetaja, saatejuhi, uudisteankru, produtsendi kui ka avalike suhete juhina.

Annely Adermann on lõpetanud Tallinna Ülikooli magistrikraadiga kasvatusteadustes. Ta on läbi viinud erinevaid meediakoolitusi, olnud BFM-i külalislektor, meediaürituste moderaator ning TV3 avalike suhete juhina korraldanud rahvusvahelisi eriprojekte, koordineerinud heategevuskampaaniaid, pannud aluse telesarjade fänniliikumisele, toimetanud telesisuga seotud raamatuid ning on nüüd valmis koos Eesti parima teleturundustiimiga panustama TV3 juubeliaasta turundus- ja PR-tegevustesse.

Toimetas: Silja Oja, TULI

TV3 on TULI (Turundajate Liidu) liige.

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt