06.10.2023

GALERII | Turundajad selgitasid taas välja parimad tennisistid

5. oktoobril said Tallinki Tennisekeskuses kokku turundajad, kes selgitasid omaseast parimad mängijad. Jagus emotsioone, pingelisi olukordi ning muidugi katkiseid reketeid. Lisaks emotsionaalsetele lahingutele networkiti ja ajati muid turundus- ja tennisejutte.

Meestest võidutses teist aastat järjest Rando Reining. Foto: Catherine Kõrtsmik

Turniiri korraldaja Patrik Kupenko sõnul oli tegemist siiani kõige parema MIXD Open tenniseturniiriga. “Kõikide inimeste näod olid rõõmsad ja kui saad tegeleda oma hobiga argipäeval keset tööpäeva, siis ma ei tea, mis saab sellest veel parem olla,” küsib ta. 

Vaata galeriid

Meestest oli teist aastat järjest parim Nobel Digitali kliendihaldur ja partner Rando Reining: 

Alati on ju hea võita,” kommenteerib ta. “Kuna eelmine aasta võitsin, siis lootsin, et ma see aasta viimaseks ei jää. MIXD Open turniiri formaat sõltub palju paarilisest, seekord oli loos armuline. Usun, et lisaks mängule tuleb kõike ka nautida. Ja kui vaja, siis paarilisi turgutada ja ergutada, aga mitte targutada.”

Naistest võidutses Hiiumere Farm OÜ projektijuht Kristi Linkov kes nentis, et võit tuli raskelt. 

“Rando aitas natuke võidule kaasa ja lõpuks läks kõik tõusujoones,” rõõmustas ta. “Mind valdavad väga positiivsed tunded, sest esikoht läks nii meeste kui ka naiste arvestuses Hiiumaa Tenniseklubile!”

Naistest teisena lõpetanud Baltic ID partner Kaia Gil tõdes, et tal jäi esimestes mängudes enesekindlusest puudu, kuid tugeva paarilisega koos mängides hakkas mäng vaikselt sujuma. 

“Kui ma hommikul siia sõitsin, siis meenus, et mu 9-aastane tütar sai eile eesti keele töös 100%,” alustab naine. “Ta ütles, et kui ta seda tööd tegi, siis sisendas endale, et see peab õnnestuma kas täna või mitte kunagi. Ja ma mõtlesin mängides täpselt sama. Ma ei andnud alla, kuigi esimesed mängud olid rasked. Tore, et hullus kiiruses saab aja korraks maha võtta ja terve päev toredat sporti teha.”

Meeste esikolmik:

1. Rando Reining
2. Patrik Kupenko
3. Peeter Poom

Naiste esikolmik:

1. Kristi Linkov
2. Kaia Gil
3. Ann Hiiemaa

Algajatest olid parimad Artjom Prus ning Kärt Tomp. Üritust toetasid Salvest, Saku, Golfin ja Team Tennis.

Vaata galeriid

Autor: Kärt Tomp, TULI

Fotod: Catherine Kõrtsmik

 

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt