28.11.2018

Turundajate Liitu astus üritusturundusagentuur Amazing Productions

Turundajate Liiduga ühines mitmete auhindadega pärjatud üritusturundusagentuur Amazing Productions OÜ. 

“Turundajate Liiduga tekkis otsus liituda, sest soov on taas rohkem kaasa rääkida valdkonna tegemistes ning uuenenud liidu struktuur andis võimaluse aidata (üritus)turunduse arengule kaasa. Meie veidi erinev ärimudel on kindlasti hea täiendus liidule ning loodetavasti muudab arutelusid mitmekesisemaks,” kommenteeris agentuuri juht Priit Mikk. “Klassikalisest agentuurist eristab meid see, et komplekteerime tipptasemel meeskonna vastavalt projekti sisule ja eesmärkidele, mis tagab värskuse ning kliendi jaoks parima võimaliku lahenduse,” lisas Mikk.

Amazing Productions OÜ on loodud 2013. aastal ning ettevõtte peamiseks tegevusalaks on üritusturundusteenuse pakkumine. Kliendile pakutakse terviklahendust, mille ettevalmistamisel on ühendatud meelelahutuslik loomingulisus, turunduslik oskusteave, asjatundlik projektijuhtimine ja majanduslik pädevus. Agentuuri vastutusrikkaimaks tehtud projektiks võib pidada Euroopa riigipeade digitaalvaldkonna tippkohtumise korralduses osalemist 2017. aasta septembris, mis pälvis ürituste produktsiooni kategoorias Kuldmuna auhinna. Ettevõtet on tunnustatud Aasta Turundustegu 2015 Grand Prix’ga.

Turundajate Liidu tegevjuht Signe Kõiv tunneb heameelt, et liidu uuenenud kontseptsioon kõnetab valdkonna professionaale ja ärgitab üheskoos turundusmaastikku parendama. “Proaktiivsed liikmed on võtmeks valdkonna arendamisel ja ettevõtete rahvusvahelise konkurentsivõime kasvatamisel,” lisas Kõiv liidu liikemid tunnustades.

Turundajate Liit ühendab kõiki turundusega tegelevaid professionaale, kes on huvitatud erialase taseme tõstmisest ning valdkonna ärksaimate kaasamõtlejate hulka kuulumisest. Liidu missiooniks on tõsta kohalike ettevõtjate ja terve Eesti ühiskonna teadlikkust turunduse erinevatest aspektidest (reklaam, bränding, kasutajakogemus jne) kui väärtusest ning tagada tegijate tase selle väärtuse kasvatamisel.

Amazing Productions OÜ
Koduleht: http://amazing.ee
Leia sotsiaalmeedias: Facebook ja Instagram


Lisainfo:
Signe Kõiv
Turundajate Liidu tegevjuht

+372 5023456

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt